Recep İvedik 5

  • 23 Haziran 2017 Cuma
  • 114 dakika

Şahan Gökbakar'ın yazıp başrolünde yer aldığı Recep İvedik 5 serinin beşinci halkasıyla, Recep İvedik'in maceralarına devam ediyor.

Recep İvedik mahalle sakinlerinden İsmet'in ailesine taziye ziyaretinde bulunduğu sırada eşinin düştüğü zor duruma üzülerek ona yardım etmek ister. Şoför İsmet'in son görevini yerine getirmek üzere Nurullah'ı da yanına alarak yola çıkarlar. Bu yolcuğun kısa süreceğini hayal eden Recep genç sporculardan oluşan Milli Takımı yurt dışındaki bir spor organizasyonuna götürdüğünü fark ettiğinde artık geri dönüşü olmayan bir macera başlamıştır.

Spor organizasyonuna katılacak ekibin başına gelen talihsiz olay sonucu işler karışırken Recep takımın kontrolünü eline alır. Kazanmaktan başka bir çaresi olmadığına inanan Recep; olayları kendi yöntemleriyle çözmek ister.

Recep İvedik 5 seansları 8 Şubat 2017 tarihiyle satışa açılmıştır. Recep İvedik 5 Biletlerini online sitemizden satın alabilirsiniz. 

Recep İvedik 6 Biletleri ve Recep İvedik 6 filminin detayları için hemen tıkla!

Recep İvedik 5 Haberleri

  1. Recep İvedik 5 Ne Zaman Vizyona Girecek
  2. Recep İvedik 5 Fragmanı Yayınlandı
  3. Recep İvedik 5 Çizgi Filmden mi Esinlendi?
  4. Recep İvedik 5 Filminde 3 Bin Figüran Rol Aldı!
  5. Recep İvedik 5’e Azeri Vatandaşlardan Tepki
  6. Recep İvedik 5 Ön Bilet Satışına Başladı!
  7. Recep İvedik 5 Seansları
  8. Recep İvedik 5 Biletleri

Recep İvedik 5 filminin biletini almak ve evinize en yakın sinema salonundan alarak sinema keyfine varmak için tıklayın...

Seanslar

E-bültenimize abone olun etkinlikleri kaçırmayın!