Recep İvedik 5 Seansları


Aylardır vizyona girmesi beklenen, seyircileri heyecanlandıran Recep İvedik 5 filmi, serinin en yeni halkası olarak 16 Şubat Perşembe günü tüm Türkiye’de vizyona girecek. Filmi bekleyen izleyiciler şimdiden Recep İvedik 5 seansları için program yapmaya başladı bile. Ülke genelinde çok büyük bir vizyon sayısıyla gösterilecek olan Recep İvedik 5 ön satışa başladı bile. Şahan Gökbakar’ın senarist ve oyuncu olarak yer aldığı kardeşi Togan Gökbakar’ın ise yönetmen koltuğunda oturduğu film, daha fragman aşamasındayken büyük ilgi görmüş 25 milyonu aşan izleyici sayısına ulaşmıştı. Bu yoğun ilgi karşısında Instagram hesabından sevincini paylaşan ve ilgiye teşekkür eden Şahan Gökbakar, filmdeki Azerileri kızdıran boks sahnesini kırparak olası rahatsızlıklara son verdi.
Recep İvedik 5 Seansları

Recep İvedik 5 seansları incelendiğinde küçük büyük, kadın erkek herkesin dilediği gibi izleyebileceği bir seans aralığına sahip olduğu görülüyor. Günün erken saatlerinden geç saatlere kadar tüm seyirciler mevcut salonlarda Recep İvedik 5 filmini izleyebilecek. Recep İvedik 5 seansları için şimdiden salonlar bilet satışına başladı. Serinin ilgi görmesi, izleyicilerin gün sayması salonların da bu yönde erken bilet satışı yapmasına yol açtı. Yoğun ilgi Recep İvedik 5 seanslarının daha ilk haftadan büyük bir izleyici kitlesiyle salonları dolduracağını gösteriyor.

Recep İvedik, 5. Filmde önceki filmler gibi yine maceradan maceraya koşacak. Recep İvedik 5 konusu; Recep, mahalle sakini Şoför İsmet’in vefat etmesi üzerine ailesine taziye ziyaretine gider ve bu sırada eşinden İsmet’in son işini yerine getiremediğini öğrenir. Bu duruma üzülen Recep İvedik, arkadaşı Nurullah ile birlikte Şoför İsmet’in son görevini yerine getirmek üzere onun yerine Milli Takımı yurt dışında gerçekleşecek olan bir spor organizasyonuna götürür. Fakat iyilik yapmak için başladığı yolculuk büyük bir maceraya dönüşür. Genç sporcular talihsiz bir sağlık problemi geçirince Recep İvedik ülkeyi temsil etmek için kolları sıvar! Türkiye’nin spor müsabakalarından galibiyetle ayrılması için canla başla mücadele eden Recep İvedik ve arkadaşları büyük bir komediye imza atar.

Film 16 Şubat itibariyle ülke genelinde Recep İvedik 5 seansları ile seyircilerle buluşacak. Recep’in yeni maceraları yine çok güldürecek! 

Recep İvedik 5 Bileti Hemen Al

Recep İvedik 5 İle İlgili Diğer Haberler
____________________________________________________

  1. Recep İvedik 5 Ne Zaman Vizyona Girecek
  2. Recep İvedik 5 Fragmanı Yayınlandı
  3. Recep İvedik 5 Çizgi Filmden mi Esinlendi?
  4. Recep İvedik 5 Filminde 3 Bin Figüran Rol Aldı!
  5. Recep İvedik 5’e Azeri Vatandaşlardan Tepki
  6. Recep İvedik 5 Ön Bilet Satışına Başladı!

     
E-bültenimize abone olun etkinlikleri kaçırmayın!