Recep İvedik 5 Fragmanı Yayınlandı


Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik serisinin çok beklenen yeni filmi Recep İvedik 5’in fragmanı yayınlandı.

Recep İvedik 5 Fragmanı Yayınlandı

Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik serisinin çok beklenen yeni filmi Recep İvedik 5’in fragmanı yayınlandı. 

Çamaşırhane film tarafından yapımcılığı üstlenen, Togan Gökbakar yönetmenliğinde çekilen Şahan Gökbakar’ın yeni filmi Recep İvedik 5, 2017’nin ilk aylarında vizyona gireceklerini duyurarak seyircileri heyecanlandırmıştı. Recep İvedik 5, 16 Şubat 2017 tarihinde beyazperdede yerini almaya hazırlanıyor.

Recep İvedik 5 filminin Fragmanı Seyirciyle Buluştu

Küçük büyük herkesin yıllardır ilgiyle izlediği, çok güldüğü aynı zamanda seyirciler arasında komedi anlayışına dair tartışmalar yaratan Recep İvedik serisi, tüm söylenenlere, tartışmalara rağmen yıllardır gişede satış rekorları kırarak başarısını her defasında gösteriyor. Son filmi Recep İvedik 4, 6 milyondan fazla izlenmiş tüm zamanların en yüksek seyirci rekoruna ulaşmıştı. Recep İvedik 5 ile yeni bir rekor kırılacak mı henüz bilinmez ama seyircilerin büyük bir merakla filmi ve filme dair bilgi paylaşımlarını beklediği söylenebilir.
16 Şubat olarak belirlenen filmin geçtiğimiz haftalarda fragmanı çıktı. Elbette rekorlar serisinin fragmanı da seriye yakışır bir şekilde milyonlar tarafından izlenerek kendi çapında küçük bir fragman izlenme rekoru kırdı. Recep İvedik 5 fragmanı en az film kadar rağbet gördü diyebiliriz.

İşte beklenen Recep İvedik 5 fragmanı

Şahan Gökbakar, resmi Youtube kanalından 15 Ocak 2017 tarihinde Recep İvedik 5 fragmanını yayınladı. Fragman sadece birkaç günde 25 milyonu aştı. Binlerce yorum alan fragman, izleyicilerin büyük beğenisini topladı.

Fragmanı bile güldürmeye yetti! 

Her filmde maceradan maceraya koşan, absürt anlar yaşayarak izleyicileri güldüren Recep İvedik, yeni filminde bu defa bir spor müsabakasına katılarak hem bir yol macerası sunuyor hem de uluslararası spor müsabakasına dair eğlenceli görüntüler sergiliyor.
Fragmanı izleyen herkesin hemfikir olduğu konu Recep İvedik serisinin ne kadar özlendiği ve fragmanıyla dahi yüzleri gülümsettiği oldu. 16 Şubat için gün sayan film, fragmanda gördüğü ilgiyi gördüğü takdirde tüm zamanların en iyi seyirci rekorunu bir kez daha kıracak gibi görünüyor. Şahan Gökbakar da en az izleyiciler kadar büyük bir heyecanla vizyon tarihini bekleyenlerden. Seyircilerle gerçek anlamda buluşmaya hazırlanan ünlü komedyen sosyal medya hesabından filme dair gelişmeleri paylaşmaya devam ediyor.
 

Recep İvedik 5 İle İlgili Diğer Haberler
____________________________________________________

  1. Recep İvedik 5 Ne Zaman Vizyona Girecek
  2. Recep İvedik 5 Çizgi Filmden mi Esinlendi?
  3. Recep İvedik 5 Filminde 3 Bin Figüran Rol Aldı!
  4. Recep İvedik 5’e Azeri Vatandaşlardan Tepki
  5. Recep İvedik 5 Ön Bilet Satışına Başladı!
  6. Recep İvedik 5 Seansları
E-bültenimize abone olun etkinlikleri kaçırmayın!