Recep İvedik 5 Filminde 3 Bin Figüran Rol Aldı!


Fragman çıktığı günden bu yana tartışmalara yol açan Recep İvedik 5 filmi; Azerbaycan vatandaşının yer aldığı boks sahnesinden ötürü eleştirilmişti. Bunu üzerine Şahan Gökbakar açıklama yapmış, o sahneyi filmden çıkartmıştı.

Türkiye Güreş Federasyonu da Recep İvedik 5’i Eleştirdi

Film sadece boks sahnesinden ötürü değil aynı zamanda Türkiye güreş Federasyonu tarafından da eleştirilmiş, filmde yer alan kadın güreşçilerin güreşi kötü gösterdiği söylenmişti. Eleştirilerin bu kadar yoğun olması her yerde filmin konuşulmasına, filmin daha büyük bir merakla beklenmesine sebep oldu. Sadece iki haftada 25 milyonu aşan bir izleyiciye sahip olan film, tüm sahneleriyle birlikte küçük – büyük, kadın – erkek demeden geniş bir kitle tarafından heyecanla bekleniyor.

Recep İvedik’in figüran kadrosu şaşırttı!

Recep İvedik 5 sadece filmin yapımcılarına ve kadrosuna değil sinema sektörüne büyük kazançlar sağlamış bir serinin son halkası kabul ediliyor. Zira filmde ana oyuncu kadroya ek olarak 3 bin figüran, 200 sporcu yer aldı. Filmin bu anlamda sinema sektörü için istihdam yarattığı görülüyor.

Fragman rekorunu Instagram hesabından duyurdu

Filmle ilgili tartışmalar, yorumlar, filme dair haberler yayınlanırken diğer yandan film fragmanıyla birlikte rekora doğru gidiyor. Recep İvedik 5 fragmanı kısa sürede 25 milyonu aşınca Şahan Gökbakar bu haberi Instagram hesabında takipçileriyle paylaştı. Şahan Gökbakar rakamla 25 milyon yazan bir fotoğrafı, “Recep İvedik 5 fragmanı: Kusura bakmayın izlenme sayımız ekrana sığmadı da” notuyla takipçilerine gönderdi. Fotoğraf kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. 

Recep İvedik 5 İle İlgili Diğer Haberler
____________________________________________________

  1. Recep İvedik 5 Ne Zaman Vizyona Girecek
  2. Recep İvedik 5 Fragmanı Yayınlandı
  3. Recep İvedik 5 Çizgi Filmden mi Esinlendi?
  4. Recep İvedik 5’e Azeri Vatandaşlardan Tepki
  5. Recep İvedik 5 Ön Bilet Satışına Başladı!
  6. Recep İvedik 5 Seansları

     

 

E-bültenimize abone olun etkinlikleri kaçırmayın!