Recep İvedik 5 Ne Zaman Vizyona Girecek


Recep İvedik 5 Vizyon tarihi 16 Şubat 2017 olarak Şahan Gökbakar tarafından sosyal medyada bildirdi.

İlk kez 2008 yılında Şubat ayında hayatımıza giren Recep İvedik, Şahan Gökbakar’ın en çok sevilen ve bir seriye dönüşen tiplemelerinden biridir. Recep İvedik 2008 yılından bu yana her filmiyle gişe rekorları kırmış bugüne kadar en çok seyredilen film serisi olma özelliğini elinde tutmaktadır. Serinin yeni halkası olan Recep İvedik 5 ne zaman vizyona girecek sorusu nihayet geçtiğimiz haftalarda yanıt buldu.

Recep İvedik Serisinde Şubat Geleneği Devam EdiyorInstagram’da Recep İvedik 5 için çekimlere başlayacağını duyuran hatta yeni yüzler için oyuncu arayışına girdiğini duyuran Şahan Gökbakar o günden itibaren seyircilere tek bir soru sordurtuyor: Recep İvedik 5 ne zaman yayınlanacak?

İnstagram paylaşımı: https://www.instagram.com/p/BInBvsQh5o-/

Yapımcılığını Faruk Aksoy, yönetmenliğini Şahan Gökbakar’ın kardeşi Togan Gökbakar’ın yapacağı ve yeni isimlerin yer aldığı filmin gösterim tarihi serinin diğer vizyon tarihleriyle benzerlik gösteriyor. Seyircilerin ilgisini yanıtsız bırakmayan Şahan Gökbakar filmin tıpkı diğer dört film gibi Şubat ayında vizyona gireceğini duyurdu. Recep İvedik 516 Şubat 2017 tarihinde izleyicilerle buluşmak için gün sayıyor. Serinin ilk filminden itibaren her film özellikle Şubat ayında vizyonda girdi. Recep İvedik 5’in bu seriyi devam ettirip yine Şubat ayı içerisinde vizyona girecek olması filmin vizyon tarihlerinin de seri olduğunu gösteriyor.

Gişe rekorları kırması bekleniyor

Recep İvedik 5 vizyon tarihi duyurusunun ardından herkes filmin yayına girdiği andan itibaren yeni bir rekor getirip getirmeyeceğini konuşuyor. Serinin 4. Filmi izlenme rekorlarını elinde bulunduruyor. Sinema yazarları ve izleyiciler bu rekoru yine bir Recep İvedik filminin kıracağına inanıyor.

Recep İvedik 4 filmi 24 günlük bir gösterim sonunda 6 milyon 60 bin 983 kişiye ulaşmış seyirci rekorunu kırarak büyük bir başarı getirmişti. Seyirciler 4. Filmden sonra yeni bir film bekleyişine girmiş Recep İvedik 5 için sosyal medyadan senarist ve oyuncu Şahan Gökbakar’ı yorum yağmuruna tutmuştu. Beklenen film nihayet seyircilerle buluşmak üzere vizyon tarihini beklerken gişede neler yapacağı, kendi rekorunu kırıp kırmayacağı büyük merak konusu.

Recep İvedik 5 Bileti Hemen Al

Recep İvedik 5 İle İlgili Diğer Haberler
____________________________________________________

  1. Recep İvedik 5 Fragmanı Yayınlandı
  2. Recep İvedik 5 Çizgi Filmden mi Esinlendi?
  3. Recep İvedik 5 Filminde 3 Bin Figüran Rol Aldı!
  4. Recep İvedik 5’e Azeri Vatandaşlardan Tepki
  5. Recep İvedik 5 Ön Bilet Satışına Başladı!
  6. Recep İvedik 5 Seansları
E-bültenimize abone olun etkinlikleri kaçırmayın!