Recep İvedik 5 Bilet


Şahan Gökbakar ile özdeşleşen Recep İvedik serisinin yeni filmi Recep İvedik 5 merakla bekleniyor. Daha önceki Recep İvedik filmleri gibi gişede yüksek başarı elde edeceği düşünülüyor. Serinin önceki filmlerine ait istatistikler incelendiğinde 8 milyondan fazla kişinin Recep İvedik 5’i izleyeceği ifade ediliyor. Merakla beklenen filmin fragmanı kısa süre içerisinde 27 milyon kişi tarafından izlenerek bir rekora imza atmış durumda. Recep İvedik 5 bilet satışlarının oldukça yüksek olacağı şimdiden belli oluyor.
Recep İvedik 5 Bilet

Çizgi filmden esinlenerek çekimlerine başlanan film merakla beklense de boks sahnesi nedeniyle bazı tepkilerden kaçamadı. Azeri vatandaşlardan ve Ak Parti milletvekilinden tepkiler gelmesi üzerine Şahan Gökbakar, Instagram hesabı aracılığıyla yaptığı açıklamada “Ben filmlerimi gülmek ve güldürmek için yapıyorum. Bir Azerbaycan Türkü kardeşimi bile üzmek benim gönlümü derinden yaralar. Seve seve bu sahneyi filmimden çıkarıyorum. Böylece hem kardeşliğimizin hem de dostluğumuzun mertçe bir kanıtı olsun. Art niyetle, filmimin üstüne gitmeye çalışanların da oyunu bozulmuş olsun. Tüm Türk milletini saygıyla selamlıyorum.” açıklamasında bulundu. Fakat yine de gelen tepkilere karşı boks sahnesi filmden kaldırıldı.
 
Recep İvedik 5 bilet satışlarında büyük bir yoğunluk yaşanabileceği bu nedenle sinemaseverlerin internet üzerinden bilet tercih etmeye yöneldiği görülüyor.


RECEP İVEDİK 5 BİLETİNİ AL

Recep İvedik 5 İle İlgili Diğer Haberler

____________________________________________________

  1. Recep İvedik 5 Ne Zaman Vizyona Girecek
  2. Recep İvedik 5 Fragmanı Yayınlandı
  3. Recep İvedik 5 Çizgi Filmden mi Esinlendi?
  4. Recep İvedik 5 Filminde 3 Bin Figüran Rol Aldı!
  5. Recep İvedik 5’e Azeri Vatandaşlardan Tepki
  6. Recep İvedik 5 Ön Bilet Satışına Başladı!
  7. Recep İvedik 5 Seansları
     

 

E-bültenimize abone olun etkinlikleri kaçırmayın!