Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    TuzBiber Stand Up - Engin Türkoğlu

    Yalı Mah. Caher Dudayev Blv. No:33/B Karşıyaka / İzmir 4 Aralık 2022 Pazar
    • Stand up

    TuzBiber Stand Up - Engin Türkoğlu

    Yaşamına Ankara’nın kenar mahallerinde başlayıp üniversite okumak için geldiği Muğla’da yılan hikayesine dönen hayatından ve ilginç bir azim örneği göstererek bu yıkık hayatına tutunmak için çalıştığı birbirinden farklı işte başına gelen ya da bile isteye getirdiği olaylardan, hikayeler anlatan iri kıyım komiklerden.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Buga Mavişehir

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    TuzBiber Stand Up - Engin Türkoğlu Biletleri ve Fiyatları

    İzmirTuzBiber Stand Up - Engin Türkoğlu İzmir Biletleri

    AdresBuga Mavişehir
    120,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü