Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sessiz Düşen Ağaç - Tiyatrograf

    55 dakika
    • Tiyatro

    Sessiz Düşen Ağaç - Tiyatrograf

    “Ormanda bir ağaç düşmüş, ama sesini duyacak hiç kimse yokmuş. Gerçekten düşmüş mü ağaç? Yoksa devam mı edeceğiz gözümüzün görmediği şeylerin varlığını inkar etmeye?”George Berkeley’in sorduğu bu soruyu kendi nesnelci ve öznelci perspektifleriyle cevap vermeye kalkan birçok insan oldu. “Sessiz Düşen Ağaç” bu soruyu ağacın gözünden cevaplıyor.Kendini "Sanatçı" olarak tanımlayan bir birey, "Seyirci" olmadan var olabilir mi?

    Yazan/Yöneten: İsmail Suat Öztürk
    Oynayan: Alperen Abdullah Türkekul
    Dramaturgi: Özgür Deniz Temel
    Hareket Tasarım: Pelin Atal
    Işık Kumanda: Hüseyin Ege Kök
    Ses Kumanda: Can Topal

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü