Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Şahmaran.

    50 dakika
    • Tiyatro

    Şahmaran

    Bilgi: Oyunda 1+1 kampanyası uygulanmaktadır. 2 bilet alındığı zaman aktifleşecektir. 

    Süre : Tek Perde – 50 Dk.

    Gülseren Aydın ve Suzan Acun ilhan’ın kaleminden dökülen “Şahmaran” oyunu, efsaneyi; dört farklı zamanda, dört kadınüzerinden anlatıyor. Ödüllü oyuncu Suzan Acun İlhan’ın performansına müziklerini Kam’ın kurucusu Can Ömer Uygan’ın yaptığı canlı performanslarıyla müzisyenler; Fatih Durgut(Trompet) Ömürcan Edeş (Davul) eşlik ediyor.

    50 dakika süren oyun Şahmaran Efsanesinin derinlerine iniyor.Yarı yılan yarı insan, yılanların şahı, hastalıkların devası,yeraltının tanrıçası Şahmaran, neden her şeyinden vazgeçip,ölümü seçti? Bildiğimiz efsanenin, bilmediğimiz ne sırları var….

    Yazar: Suzan Acun İlhan – Gülseren Aydın 
    Yönetmen- Oyuncu: Suzan Acun İlhan  
    Müzik Tasarım: Can Ömer  Uygan - ( Kam )
    Kostüm Tasarımı- Koreografi: Ülkü Gaye  Köyegitmez
    Yönetmen Yardımcısı: Azra Yaren  Toker 
    Işık Tasarımı: Erkan  Kalkan 
    Sahne Amiri: Uğur Dumangöz
    Afiş: Deniz Şensöz
    Video Çekim: Ufuk Cebeci - Emre Karsan 
    Fotoğraf: Erhan Kaya
    Organizasyon: Sole Sanat – Mustafa Zorver

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü