Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Bi Şi Di Cem

    Bi Şi Di Cem

    60 dakika
    • Dram

    Bi Şi Di Cem

    Doktorum nerede?

    Şu sıralar en çok duyduğumuz soru ..

    Doktor yok mu?
    Doktor nerede?
    Hani doktor?

    Doktor burada ,şurada ,orada , yanında da hatta doktor içimizde içinde birader daha nerede olsun.

    Aman yetiş doktor başım çatlıyor.
    Ama burası acil
    Acil yetiş işte
    Aman yetiş doktor kıçım yırtılıyor.
    Ama burası acil!
    E acil yetiş işte
    Aman doktor en acilinden derdime bir çare :)

    Sağlık bu ya şaka ya gelmez. Şaka gibi insancıklar gelir ama hastanelere.

    Her sağlıkçının başından geçen her hastanın hasta yakınının baş kahramanı olduğu bizim ülkemizin oscarlık sağlık olaylarını sahneye taşıyan Cem Eroğlu ,Pandemi de canımız ciğerimiz ilan edip sonrasında giderlerse gitsinler diye s.. çekilen sağlıkçılarımıza , gerçekten şifa arayıp şifacısını bulamama tehlikesiyle karşı karşıya kalmış olan hastalarımıza interaktif gösterisiyle moral oluyor..

    Bu gösteride hastası ,hastabakıcısı, hemşiresi doktoru tüm sağlıkçılar konuşuyor… Onlar anlatıyor Cem gülüyor  Cem anlatıyor onlar gülüyor ve dünya bir saatliğine güzelleşiyor..

    Buyrun gelin söz artık sizin…

    Yaş Sınırı: 12+

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu