Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Özgür Uysal İle Farkı 18 Talk Show

    Gayrettepe, 3, Müselles Sk., 34394 Şişli/İstanbul 09 Nisan Pazar - 09 Nisan 2023 Pazar
    • Stand up
    • Talk Show

    Özgür Uysal İle Farkı 18 Talk Show

    Yaş Sınırı: 18+

    ** Çekilen bölümler youtube de yayınlanacaktır.

    Başarılı fenomen 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlkokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi’nde tamamlamıştır. Başarılı kariyeri ve eğitim hayatı ile çevresindekilere ve takipçilerine örnek olmaktadır. Kariyerine ilk olarak çeşitli dergilerde editörlük yaparak ve çeşitli medya kanallarında farklı görevler alarak adım atmıştır. Daha sonrasında psikoloji, sosyoloji, cinsellik, siyaset gibi çeşitli konularda konuşmalar yapmış ve bu konuşmalarıyla büyük bir takipçi kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Başak burcu olan Özgür Uysal, aynı zamanda yoga gibi spor alanlarında da kendisini geliştirmiştir. Özgür Uysal eşi ile birlikte uzun yıllardır güzel bir ilişki sürdürmektedir. Yazımızın devamında sempatik fenomenin sosyal medya hesaplarına rahatlıkla ulaşabileceğiniz bağlantıları bulabilirsiniz.

     

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Kats Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Özgür Uysal İle Farkı 18 Talk Show Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaÖzgür Uysal İle Farkı 18 Talk Show İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresKats Sahne
    Organizasyon Sinerji Medya
    150,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresKats Sahne
    Organizasyon Sinerji Medya
    150,00 TL'den başlayan fiyatlarla