Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Kırmızı Başlıklı Pinokyo

    Kırmızı Başlıklı Pinokyo

    40 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Kırmızı Başlıklı Pinokyo

    Yaş sınırı: 3+
    Süre: 40 dk.

    Oyun Teması : Doğa sevgisi • Masal kahramanları • Yardımlaşma • Akıl yürütme

    Masallar Ülkesi'nde yaşayan ve orada masal okumakla, anlatmakla görevli olan Masalcı, Masallar Ülkesi’nin baş yöneticisi olan Büyük Bilge’nin verdiği çok özel bir masal kitabını yanına alarak, Masallar Ülkesi'nin dışında yaşayan çocuklara okumak için giderken, yolda aniden çıkan bir fırtınayla elindeki masal kitabının sayfaları uçup etrafa dağılmış, karışmış ve eksilmiştir!

    Masalcı, masal kitabının sayfalarının bir kısmını toplasa da, sayfalar karıştığı için hem masallar,hem de Kırmızı Başlıklı Kız, Pinokyo, Çizmeli Kedi ve birçok masal kahramanı da birbirine karışarak değişime uğramıştır! Masal kahramanları bu karışıklığı düzeltebilmek için birbirinden heyecanlı pek çok macera atılmak zorundadırlar.Bakalım kahramanlarımız bu karışıklığı düzeltebilecekler midir?

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu