Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Hane Stand-up Show (After Party: 80's & 90's)

    Hane Stand-up Show (After Party: 80's & 90's)

    • Stand up

    Hane Stand-up Show (After Party: 80's & 90's)

    Yaş sınırı : 18 +
    ***Bilet ücretine 1 yerli içecek dahildir.

    Hane Stand-up Show (After Party: 80's & 90's): Tiyatrohane'den birilerinin anlatacakları var! 
    Kimi gettoda büyümüş, kimi burjuva. Birinin yapmadığı iş kalmamış diğeriyse kronik işsiz. Kurumsal hayattan gelen de var baba mesleğini yapan da... Ortak noktaları; anlatacakları ilginç, şaşırtıcı ve komik hikayelerinin olması…Tiyatrohane’de uzun zamandır birbirlerine anlattıkları hikayeleri artık herkese anlatmaya karar veren komedyenler, sizleri "Hane Stand-up Show”a bekliyor. Etkinliğin sonrasında kalmak isteyenlerle DJ Doğukan Saraç eşliğinde 80'ler 90'lar müzikleri ile eğlenmeye devam ediyoruz! Bilet ücretine 1 yerli içecek dahildir.

    11 OCAK Birileri:

    MC: Zeynep Nutku
    Enis Yazar
    Melike Çerçioğlu Bilgiç
    Gözde Karakaş
    Mervan Tan

    25 OCAK Birileri:

    MC: Tuna Kurt
    Umut Özan
    Pınar Genç
    Erk Bilgiç
    Vahap Polat

    11 OCAK Birileri:

    MC: Zeynep Nutku
    Enis Yazar
    Melike Çerçioğlu Bilgiç
    Gözde Karakaş
    Mervan Tan

    25 OCAK Birileri:

    MC: Tuna Kurt
    Umut Özan
    Pınar Genç
    Erk Bilgiç
    Vahap Polat

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu