Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Girls

    16 Aralık Cuma - 24 Aralık 2022 Cumartesi
    • Tiyatro

    Girls

    Yeryüzünde kızlara uygun olmayan bir yerde hayatta kalmaya çalışan üç kız çocuğunun hikayesi olan Girls; kendine merkez aldığı yerden, dünyada kız çocuklarına ayrılan alanla savaşıyor. Bu savaşı verirken kendine lütuf olarak verilmiş tüm renkleri ve materyalleri, silah olarak kullanıyor. Geldiğimiz bu yolda, bize ayrılan sınırlar hayallerimize de hükmedebilir mi? Bir kızın büyüyünce yapabileceklerine dair duvarları, onun aklına kim koyar? Pembe renk, bir terörist kadar suçlu olabilir mi? Halee, Ru ve Ti, düştükleri kıyamet gibi yerde, çocuklukları, arkadaşlıkları ve kadınlıkları ile sınanırken tekinsiz bir yolculuğun kapıları aralanıyor. Oyuncak bebeklerinizin saçlarını tarayın, oyun başlıyor.

    Yazan: Theresa Ikoko
    Yönetmen: Nazlı İnan
    Oynayan:
    Bahar Seki
    Deniz Ekinci
    Eda Akalın
    Dekor ve Kostüm Tasarım: Eylül Akkaya
    Işık Tasarım: Ayşe Sedef Ayter
    Müzik Tasarım: Kıvanç Kürkcü
    Fotoğraf & Afiş Tasarım & Teaser: Eylül Akkaya
    Asistan: Selcan Deniz
    Proje Koordinatörü: Egemen Cıgal
    Yapım: Dandun Tiyatro

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Caddebostan Kültür Merkezi A Salonu
    İstanbul Avrupa - Beyoğlu-Asmalı Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Girls Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluGirls İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresCaddebostan Kültür Merkezi A Salonu
    SON 1 KOLTUK Koltuklar tükenmeden biletini al
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    İstanbul AvrupaGirls İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresBeyoğlu-Asmalı Sahne
    140,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü