Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    DÖNÜŞÜM - Samsa

    24 Mart Cuma - 27 Mart 2023 Pazartesi
    75 dakika
    • Dram

    DÖNÜŞÜM-Samsa

    Süre: 75 dk.
    Yaş Sınırı: 9+

    Franz Kafka'nın sıra dışı romanı DÖNÜŞÜM'den sahneye uyarlanan Gregor SAMSA'nın büyülü yolculuğunu kaçırmayın!
    Toplumu ve bireyi Gregor Samsa'nın gözünden izlerken rutinin 'saçma' çarkları arasında ezilen bizlerin ve Gregor Samsa'nın yolculuğu, Franz Kafka'nın hayatıyla iç içe geçiyor. Sadece Dönüşüm'den değil, Şato ve Dava'dan, hatta Kafka'nın kendi hayatından da esintiler bulabileceğimiz bir ortak-oyun ortaya çıkıyor. Kitabı okuyan-okumayan herkesin kendisinden parçalar bulabileceği bir saygı duruşu... 

    Hayvan Çiftliği, Sineklerin Tanrısı, Fareler ve İnsanlar gibi klasik eserleri çarpıcı ve farklı bir bakış açısıyla sahneye uyarlayan Tiyatro Ansambl'ın yeni oyunu: Dönüşüm-Samsa!
    "Gregor Samsa, bir sabah bunaltıcı düşlerden uyandığında kendisini yatağına zincirlenmiş bir halde buldu; Gregor için zaman durmuştu! O an bir fısıltı dolaştı kulaklarında: kimin gölge, kimin gerçek olduğuna sadece güneş karar verebilir! İyi yolculuklar Samsa..."

    Eser: Franz Kafka
    Uyarlayan ve Yöneten: M. Onur Atacan
    Sahne Amiri: Ali Kaan Eligüzel
    Makyaj Tasarım: Yağmur Akçay
    Kostüm Tasarım: Ece Uyar
    Dekor Tasarım: Ansambl Sanat Dükkânı
    Oyuncular: Tuğçe Elmas – Binali Keskin – Meriç Şahin – Ece Uyar – Elif Tanınmış – Simge Akyel – Yağmur Akçay ve Onur Atacan

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Kemeraltı Nazım Hikmet KM -Konak Sahnesi
    İstanbul Avrupa - Profilo Kültür Merkezi - Batı Alternatif Sahne
    Ankara - Ankara DT Şinasi Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    DÖNÜŞÜM - Samsa Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraDÖNÜŞÜM - Samsa Ankara Biletleri

    AdresAnkara DT Şinasi Sahnesi
    Organizasyon Tiyatro Ansambl
    150,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    İstanbul AvrupaDÖNÜŞÜM - Samsa İstanbul Avrupa Biletleri

    Organizasyon Tiyatro Ansambl
    150,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    İzmirDÖNÜŞÜM - Samsa İzmir Biletleri

    Organizasyon Tiyatro Ansambl
    120,00 TL'den başlayan fiyatlarla