Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Dans ve Yaşam Sohbetleri

    12 Aralık Pazartesi - 21 Aralık 2022 Çarşamba
    120 dakika
    • Stand up

    TUNCAY VURAL

    DANS VE YAŞAM SOHBETLERİ

    Etkinlik Süresi:
     2 Saat
    Etkinlik Yaş Sınırı:  +14

    Dans, müzik, eğlenceli sohbet ve yaşamsal sorunların çözümüne yönelik paylaşımlarının yapılacağı interaktif bir gösteri.

    Tuncay Vural, 12 yıl yurt içi ve yurt dışında binlerce izleyiciyle buluşturduğu “Dansınız Karakterinizdir” gösterisinden sonra şimdi yepyeni bir programla tekrar sahnede!

    Mesleki kariyerine dans alanında 1985 ve 1986 yıllarında düzenlenen Türkiye Dans Şampiyonası’nda tekler ve çiftlerde iki yıl üst üste birincilik alarak “Türkiye Dans Kralı” unvanına sahip olarak başlayan Tuncay Vural, 9 yıl aradan sonra yine alternatifsiz ve yine çok konuşulacak “Dans ve Yaşam Sohbetleri” projesiyle tekrar sahnede!

    Dans, müzik, eğlenceli sohbet ve yaşamsal sorunların çözümüne yönelik paylaşımlarının yapılacağı interaktif bu gösteride;

    Kendinizi ve çevrenizdeki karakterleri dans analiziyle şaşkınlıkla ve kahkahalarla yeniden keşfedeceksiniz.
    Yaşamsal sorunlarınızın zannedilen nedenlerine ve gerçek nedenlerine ilk kez eğlenerek bakabileceksiniz.  
    Sahip olduğunuz fakat farkında olmadığınız özelliklerinizle ilk kez tanışacaksınız.

    Enerjisiyle ve pozitif yaklaşımıyla dikkat çeken Tuncay Vural, baştan sona interaktif olan "Dans ve Yaşam Sohbetleri" gösterisinde 17 yıllık mentorluk tecrübesini kullanarak yaşama farklı bir açıdan, eğlenerek bakmanızı sağlıyor.

    İnsan mükemmel bir varlık ve kendini tanıdığı ölçüde bu mükemmelliği yaşıyor. – Tuncay Vural

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Altkat Sanat Tiyatrosu
    Antalya - Panda Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Dans ve Yaşam Sohbetleri Biletleri ve Fiyatları

    AntalyaDans ve Yaşam Sohbetleri Antalya Biletleri

    AdresPanda Sahne
    120,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    İstanbul AnadoluDans ve Yaşam Sohbetleri İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresAltkat Sanat Tiyatrosu
    180,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresAltkat Sanat Tiyatrosu
    180,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü