Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Cırcır Böceği Durmadan Öteryus

    Cırcır Böceği Durmadan Öteryus

    40 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Cırcır Böceği Durmadan Öteryus

    Yaş Sınırı: 3+
    Süre: 40 dk.

    Oyun Teması :  Doğa sevgisi • Çevre bilinci • Eğitimin önemi • Yalanın zararları

    Büyük şehirde yaşayan Cırcır Böceği Durmadan Öteryus, betonlaşmanın ve çevre kirliliğinin etkisiyle güzel şarkı söyleme yeteneğini kaybetmiştir! Bu yüzden de yaşadığı şehirden uzaklara, ormana göç eder. Aslına bakılırsa ormanlarda da durum pek iç açıcı değildir!

    Ormanda yaşayan Bilge Karınca Bilgiyus, Çalışkan Karınca Çok Çalışkanus, Ateş Böceği Yakaryus Aynı Zamanda Aydınlatıryus ve Ağaç Bitkiyus Oksijen Salaryus da çevre kirliliğinden dolayı çok zor durumdadırlar!

    Cırcır Böceği Durmadan Öteryus da onlarla birlikte çevre kirliliğini önlemenin çaresini aramak için ormanın derinliklerine doğru maceralarla dolu bir yolculukta bulur kendini. Bu yolculukta kahramanlarımızı bazı sürprizler beklemektedir! Bakalım sevimli böceklerimiz çevreyi temiz tutmanın çözümünü bulabilecekler midir?

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu