Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Ben Şahsım Kendim

    Ben Şahsım Kendim

    • Komedi
    • Müzikal

    BEN  ŞAHSIM  KENDİM’  

    ANTİN KUNTİN TİYATRO sunar..

    Bir Bar Müzikali

    Selin  Tümer’in  yönettiği ‘’ BEN  ŞAHSIM KENDİM’’ bar  müzikali FADE’ de seyirci ile buluşuyor. 
     Bir  kadının  içinde kaç  kişilik yaşayabileceğini, aşk aşk diye ne kadar  uzağa  gidebileceğini, hayatın  sadece bir  şarkı  olduğunu izleyeceğiniz bu müzikal şölende, bildiğiniz bilmediğiniz  tüm  şarkılara eşlik etmeniz ısrarla beklenmektedir. Eski 45’liklerden yola çıktığımız ama bazen hayatın bizi arabeske bağladığı anlara şahit olmak isterseniz, bizlerle bağıra bağıra şarkı söylemek ve arada da kahkaha atmak, demlenmek için bu yolculuğa birlikte çıkmaya ne dersiniz?
     

    Oyuncu: Leyla Sürücüoğlu  Dinçer
    Vokal: Tuğçe Fidan
    Piyano: Tamer Can Taluy
    Bas: Burak  Salantur
    Perküsyon: Burak Oluk
    Yazan: Leyla Sürücüoğlu  Dinçer
    Senaryo:
    Selin  Tümer
    Yöneten: Selin  Tümer
    Işık tasarım: Bardia Dehghani
    Yapım: Antin Kuntin Tiyatro

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu