Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Antigone

    55 dakika
    • Tiyatro

    Antigone 

    Antik Yunan’dan bugüne uzanan bir yolculuk: Antigone. Bir var oluş hikayesi.Oyun bir televizyon programı evreninde geçecek. Adaletin, eşitliğin ve yaşam hakkının konu edindiği eser, antik geleneklerle sahneleme biçimine bağlı kalmadan ama özünü de kaybetmen modern bir uyarlama ile televizyon programı tartışması biçiminde seyircimizle buluşuyor.

    Hikayelerimiz de kaderlerimiz gibi ortak…

    Yazan: Sophokles
    Çeviren: Sabahattin Ali
    Uyarlayan: Hüseyin Oçan
    Yöneten: Ozan Demircioğlu

    Oyuncular
    Fatmanur İsmailçebi
    Güliz Gündüz
    Yunus Beydoğan
    Burcu Kahyaoğlu
    Erdi Erciyas

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü