Yolu Disney’den Geçmiş Ünlüler (Part II)

Bir zamanların küçük yıldızlarıydılar, şimdilerde ise milyonların sevgilisi oldular!


Yolu Disney’den Geçmiş Ünlüler (Part II)

Kimi beyazperdenin vazgeçilmez yüzü, kimi sahnelerin değişmez ismi, kimi ise konser verdiği zaman değil konser alanını koskoca stadyumları dolduran birer yıldız. Sizlere yolu Disney’den geçmiş ünlülerden oluşan benzersiz bir liste sunuyoruz. İşte o isimlerin yer aldığı ikinci liste:

Adam Lamberg

Hilary Duff’ın başrolde olduğu Lizzie McGuire dizisinin David Gordon’ı olan Adam Lamberg öncesinde ise The Day Lincoln Was Shot filminin Thomas Lincoln’ı olarak çıkmıştı ekran karşısına. Son olarak Beautiful Loser filminde Reggie’yi canlandıran Lamberg’in kariyerine devam edeceğini söylemekse zor, zira 10 yıldır hiçbir yerde görmüyoruz kendisini…

Aly Michalka

Phil of the Future’da Keely Teslow’a hayat veren Aly Michalka sonrasında ise Easy A filminde çıkmıştı karşımıza. The Roommate, Crazy Kind of Love, Grown Ups 2 gibi filmlerde yer alan Michalka’yı yetişkinler ise Two And a Half Men dizisinin güzeller güzeli Brooke’u olarak hatırlayacaktır. Michalka şimdi ise Killing Winston Jones’ta Cookie Jones olarak izleyeceğiz.

Raviv Ullman

Bir diğer Phil of the Future yıldızı Raviv Ullman dizide başrol Philip Diffy’i canlandırıyordu. Oyunculuk kariyeri pek de parlak geçmeyen Raviv uzun süreli çalkantının ardından How to Make Love to a Woman filmiyle yeniden bir çıkış yakaladı. Şimdilerde ise dizi ve filmlerde yan rollerde kariyerine devam ediyor.

Amy Bruckner

Phil of the Future’da Philip’in kardeşi Pim’i canlandıran Amy Bruckner 2005 yılında Rebound filminde Annie karakterini canlandırmıştı. Nancy Drew’da Bess olarak izlediğimiz Amy şimdi ise 16 yaşında genç bir kız. Ara verdiği oyunculuk kariyerine The Assault filmiyle dönüş yapan Amy, son olarak ise Trust (and Other Lies We Tell Ourselves to Sleep at Night) filmiyle izleyici karşısına çıktı.

Alexa Vega

Bugün artık Alexa PenaVega olarak anılan güzel yıldız 2001 yılında vizyona giren ve büyük başarı yakalayan ve sonradan serileşen Spy Kids filminin inatçı mı inatçı kızı Carmen Cortez’i canlandırıyordu. Bugün artık 30 yaşına gelmiş olan Alexa birçok yapımda yer aldı, Nashville’de Kiley Brenner’ı canlandırdı. Kariyerine yan rollerde devam ediyor.

Miley Cyrus

Kim derdi ki Hannah Montana’nın tatlı mı tatlı, sevimli mi sevimli küçük bıcırığı Miley Stewart günün birinde bu kıza dönüşecekti… Miley Cyrus’ı anlatmaya gerek var mı, pek sanmıyorum. Adı skandaldan skandala karışan, şarkılarını ilginç videolarla heba eden, dünyanın dört tarafında hayranlarının yanı sıra bir de küçümseyenleri olan Miley Cyrus hayatına müzik kariyeriyle devam ediyor.

Peyton List

Debby Ryan’ın Jessie Prescott’u canlandırdığı Jessie dizisinin Emma Ross’u olan Peyton List tanıyanlar 27 Dresses filmindeki küçük Jane rolüyle hatırlıyordur şüphesiz. 2018 yılında Valley Girl,, Departures, Anthem, The Thinning: New World Order filmleriyle beyazperdede izleyeceğimiz Peyton List bunun yanı sıra Bund’d dizisinde yine Emma Ross olarak ekranlarda.

Skai Jackson

2009 yılında The Rebound filminde küçük bir rol, sonra Arthur’da kütüphanedeki kız sonrasında da Disney kariyeri. Jessie dizisinde Zuri Ross olarak izlediğimiz Skai Jackson şimdilerde ise yine Peyton List ile birlikte Bunk’d dizisinde Zuri Ross olöayı sürdürüyor. 14 yaşındaki genç oyuncunun kariyerine devam edip edemeyeceğini bekleyip göreceğiz.

Bella Thorne

Adını hemen her yerde duyduğumuz Bella Thorne’nun henüz 20 yaşında olduğunu söylesem şaşırır mısınız? Dirty Sexy Money, My Own Worst Enemy, Little Monk, Big Love fibi dizilerin ardından Zndaya ile birlikte Shake It Up! dizisinde büyük bir çıkış yakaladı Thorne, CeCe Jones rolüyle. Sonrası ise malum, sosyal medyanın vazgeçilmez isimlerinden biri olan Thorne aynı zamanda beyazperdenin gelecek vaat eden yüzü.

Zendaya

Herkes onu Spider-Man: Homecoming filmindeki Michelle rolüyle tanıdı. Ancak Shake It Up’ın Rocky Blue’su olarak ilk çıkışını yapan Zendaya sonrasında K.C. Undercover dizisinin başrolü K.C. Cooper olmayı başardı. Son olarak da Zac Efron ve Hugh Jackman ile birlikte The Greatest Shownman filminde yer alan Zendaya şimdiden geleceğin en büyük yıldızlarından biri olarak görünüyor.


Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
3
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
1
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
1
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.