Yolu Disney’den Geçmiş Ünlüler (Part I)

Bir zamanların küçük yıldızlarıydılar, şimdilerde ise milyonların sevgilisi oldular!


Yolu Disney’den Geçmiş Ünlüler (Part I)

Kimi beyazperdenin vazgeçilmez yüzü, kimi sahnelerin değişmez ismi, kimi ise konser verdiği zaman değil konser alanını koskoca stadyumları dolduran birer yıldız. Sizlere yolu Disney’den geçmiş ünlülerden oluşan benzersiz bir liste sunuyoruz. İşte o isimlerin yer aldığı ilk liste:

Demi Lovato

Pop müziğin önemli isimleri arasında gösterilen, sesiyle olduğu kadar güzelliğiyle de milyonları kendine hayran bırakan Demi Lovato bir zaman As the Bell Rings’in Charlotte Adams’ı olarak ekranlardaydı. Düz saçlı o masum kız çocuğu büyüdü ve bugün verdiği her konserde ortalığı yakıp yıkan bir star oldu.

Hayden Panettiere

Denzel Washington’ın başrolde olduğu, birbirinden büyük isimlerle dolu 2000 yapımı Remember The Titans filminde Sherly Yoast karakterine hayat veren Hayden Panettiere sonrasında ise birçok dizi ve filmde küçük rollerde yer aldı. Heroes dizisinin Claire Bennet’i olarak karşımıza yeniden çıktığında ise “Kim bu kız?” dedik kendi kendimize. Hayden 2012’den beri Nashville dizisinin Jeliette Barnes’i.

Selena Gomez

Disney’in en tanınmış prenseslerini listesinin vazgeçilmez isimlerinden biri olan Selena Gomez’i ünlü yapan, Justin Bieber ile olan birlikteliğiydi. Ancak Gomez öncesinde de televizyon dünyasının tanınan isimleri arasında yer alıyordu. Wizards of Waverly Place dizisinde Alex Russo karakteriyle karşımızda olan Selena sonralarında ise güzelliğinin yanı sıra sesiyle de bizleri büyüler oldu.

Jake T. Austin

Wizards of Waverly Place dizisinin Max Russo’su Jake T. Austin 2007-2012 yılları arasında yer aldığı dizinin tatlı sarı çocuğuydu. Go, Diego! Go! adlı çocuk animasyonunun Diego’sunu başarıyla seslendirdikten sonra oyunculuk kariyerine başlayan Jake şimdilerde ise daha çok seslendirmeyle ilgileniyor. The Emoji Movie, Rio ve Rio 2 gibi filmlerde çalışan Jake son olarak da Justice League Action dizisinde Clue Bettle’ı seslendirdi.

Christian Serratos

The Walking Dead’in Rosita Espinosa’sı, Twilight / Alacakaranlık serisinin Angela’sı olarak izlediğimiz Christian Serratos öncesinde ise Ned’s Declassified School Survival Guide dizisinde Suzie Crabgrass’ı canlandırıyordu. Suzie’yi hatırlayanlar Christian’ın yaşadığı değişimden haberdardır.

Ariana Grande

Victorious’un Cat Valentine’i olarak tanıdığımız o küçük minyon kız günümüzde milyonların hayran olduğu bir idol! Yalnız o upuzun saçları, sevimli yüzüyle değil aynı zamanda da büyüleyici sesiyle bir yıldız Ariana Grande. Taklit yeteneğinden hiçbir şey kaybettiğini ise Saturday Night Live’a konuk olduğu bölümde yeterince göstermişti.

Victoria Justice

Zoey 101’in güzeller güzeli Lola Martinez’i olarak karşımıza çıktığında büyük umutlar vaat ediyordu Victoria Justice. Sonrasında ise iCarly dizisinde Tori Vega olarak izledik onu birkaç bölüm. Ancak iki bölümle kendini kanıtlamış olacak ki sonrasında Victorious’ın Tori Vega’sı olarak üç yıl daha izledik güzel oyuncuyu. Şimdilerde ise daha ziyade beyazperdede izliyoruz onu.

Cole Sprouse

The Suite Life of Zack and Cody dizisinin yarısı, yani Cody’si olan Cole Sprouse sonrasında ise The Suite Life of on Deck ile yine Cody rolüne büründü. Şimdilerde ise Riverdale dizisinin Jughead Jones’u olarak kariyerine devam Cole’un bir sonraki durağı neresi olacak, beraber göreceğiz.

Zac Efron

The Suite Life of Zack and Cody’nin Trevor’ı olarak hatırlayanların sayısını bilmem ama High School Musical diyince aklına gelmeyen varsa bu listeyi artık terk edebilir. Çocuksu sesi, uzun saçları, sevimli gülüşüyle genç kızların gönlünü kazanan Zac Efron şimdilerde ise beyazperdenin vazgeçilmezlerinden biri. Son olarak da The Greatest Showman filminde Hugh Jackman’a eşlik etti Efron.

Hilary Duff

Lizzie McGuire’ın Elizabeth McGuire’ı Hilary Duff’ın 30 yaşına geldiğine kim inanabilir ki? Disney’in en yetenekli gençlerinden biri olan Hilary Duff yanlnız güzelliği ve oyunculuğuyla değil sesiyle de milyonları kendine aşık eden bir stardı. Şimdilerde daha ziyade sesiyle kendini gösteren Duff bunun yanı sıra Younger dizisinde Keise Peters rolünü de üstlendiyor.


Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.