Wonderland Eurasia’ ya Selçuk’lu kapılarından gireceksiniz.

Asya ve Avrupa’nın en büyük temalı parkı Ankapark Wonderland Eurasia binlerce yıllık kültürel...


Wonderland Eurasia’ ya Selçuk’lu kapılarından gireceksiniz.

Asya ve Avrupa’nın en büyük temalı parkı Ankapark Wonderland Eurasia binlerce yıllık kültürel mirasımızı mimarisi ile tüm dünyaya tanıtmaya hazırlanıyor. Wonderland Eurasia kurulu olduğu 1.300.000 metrekare alan üzerinde, dünyanın başlangıcından günümüze evreni, eğitici-öğretici biçimde temalı oyun parkı ve eğlencelerle konuklarına yaşatırken, ziyaretçilerine binlerce yıllık Osmanlı mimarisinin ihtişamını da yansıtacak.

Selçuklu döneminin en seçkin örneklerinin bir arada toplandığı kapısından geçerek gireceğiniz Wonderland Eurasia aynı zamanda açıldığı ilk yılında 5 milyon yerli ve yabancı turisti ağırlayacak.  Ankara’nın en eğlenceli yüzü olmaya hazırlanan Ankapark Wonderland Eurasia, içinde barındırdığı oyun alanları, oyun çadırları, her yaştan ziyaretçiyi mutlu edecek eğlenceli turlarıyla Avrupa ve Asya’nın da en büyük temalı parkı olarak Ankara’da yükseliyor.

Özellikle Asya’dan yoğun ilgi gören Wonderland Eurasia’nın açılması ile birlikte ilk tur kafilelerinin Çin’den geleceği ve 3 ayda bu sayının 500.000 olması da beklenmekte. Ankara’da tüm ailenizin eğlenmek, öğrenmek yaz veya kış kapalı açık alanlarıyla size hizmet eden 150 farklı mağazanın yer aldığı en büyük temalı park Wonderland Eurasia sizleri hayatınızda yaşayacağınız en büyük serüvene davet ediyor.

Ankapark  Wonderland Eurasia biletinizi hemen almak için tıklayınız

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
8
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
2
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
1
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
3
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.