Ünlü Şarkıcıların Kulis İstekleri!

Ünlü şarkıcıların kulislerinde neleri görmek istediklerini sıraladık!


Ünlü Şarkıcıların Kulis İstekleri!

Ünlü şarkıcıların kulislerde istediği şeyler her zaman haber konusu olmuştur.

Kimisi istekleri yüzünden tırlarla ülke gezerken kimiside manevi önem verdikleri şeyler kulislerinde görmek istiyor. Sizin için ünlü sanatçıların kulis isteklerini sıraladık!

1) Tom Jones

Antalya'nın Seril ilçesinde 30 Temmuz'da konsere çıkacak olan Tom Jones kulis odasının tüm zeminine halı kaplanmasını ve tüm duvarlarında boydan boya siyah perde ile kaplanmasını istemiş.

2) Anne Marie

17 Temmuz'da Antalya'nın Serik ilçesinde konser veren Rockbye şarkısı ile ünlü Anne Marie, konser verdiği otel yetkililerinden kulisi için türk halısı, puzzle ve imza verebilmek için kalem istemiş.

3) Shakira

Dünya turnesi kapsamında 11 Temmuz'da Türkiye'de konser veren Shakira'nın istek listesi bir hayli uzun.

Kulis için dilimlenmiş karpuz, çekirdeksiz üzüm, ananas, muz, mango, avakado ve elmanın yanı sıra, çiğ brokoli, havuç ve kereviz sapı, Antep fıstığı, buz badem, ceviz ve humus isteyen Shakira otel odasındaki tüm mobilyaların beyaz olmasını vede çocukları içimde çilek, portakal ve deniz tuzu aromalı çikolata istedi. İçecek olarak su ve soda dışında, yeşil sebze suyu, hindistan cevizi suyu ve kahveyide özellikle istemiş.

4) Mariah Carey

Amerikalı şarkıcı Mariah Carey, hakkındaki abartılı kulis istekleri iddiasını özellikle yalanlamış. Sahneye çıkmadan önce sadece 20 beyaz güvercinin uçurulmasından başka bir isteği olmamış ve altın kaplama klozet istediği iddiaları hakkında da mahkeme yoluna başvurmuş.

5) Rihanna

Rihanna listemizin en uzun isimlerinden ancak hepsini sıralamaya kalksakta sığdıramayız. Liste tam 3 sayfa ve şoför kriterleriyle başlıyor. Rihanna, şoförünün 25 yaşından büyük, düzgün giyimli, ileri derecede İngilizce bilen biri olmasını istiyor. Arabasının camlarının mutlaka siyah olması gerektiğini belirtiyor ve Barbadoslu yıldızın yiyecek listesinde ise bir sepet dolusu çilek, çeşitli meyveler, bol cips ve meyve suları var.

6) Jennifer Lopez

Kıulisinin sadece beyaz renkten oluşmasını siteyen Lopez, sarı ve beyaz güller hakkında ciddi takıntılı. Ayrıca domates, elma ve üzüm suyundan nefret eden Jennifer Lopez bunları kulisinde görmek dahi istemiyor.

7) Katy Perry

Şarkılarını mutlu ve rahatken daha iyi söylediğini düşünen Katy Pery, kulisinde 2 yavru kedi istiyor. İlginç olarak üstünde isminin yazılı olduğu yönetmen koltuğu ve lamba istiyor.

8) Hadise

Türk sanatçının sahne öncesi kısa bir yiyecek ve içecek listesi var. Bunlar ceviz, badem, fındık içi gibi kuruyemişler ve Hadise zencefil ve limondan da asla vazgeçmiyor. Ünlü şarkıcının olmazsa olmaz içeceği ise Türk kahvesi.

9) Justin Timberlake 

Timberlake oldukça mütevazi ancak oldukça takıntılı. Hiçbir istek listesi bulunmayan Timbarlek'in tek isteği kapı kollarının dezenfekte edilmiş olması.

10) Lady Gaga

Lady Gaga sesi için 60 adet su istiyor ve bunların sıcak ve soğuk olarak ayrılmasıda takıntısı.

Diğer takıntıları ise keten tohumu ve fıstık ezmesi. 

 


Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
1
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
1
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
1
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.