Ünlü Oyuncuların Şaşırtıcak Sırları!

Ünlü oyuncuların bu sırlarına şaşıracaksınız!


Ünlü Oyuncuların Şaşırtıcak Sırları!

1) Brad Pitt

Ünlü aktör sabun ve deodorant kullanmıyor ve temiz kalabilmek için su,limon ve sirkeyle hazırlanmış karışım kullanıyor.

Bu karışımın kokusundan dolayı Brad Pitt'in çocukları onu "Kokmuş baba" diye çağırıyor.

2) Cindy Crawford

Crawford geçtiğimiz yıllarda Cadillac model araba çekimleri için kamera karşısına geçti ve çekim sonunda Crawford'a marka tarafından ücretten ayrı olarak bir Cadillac hediye edildi. Crawford, Cadillac kullanmam diyerek arabayı asistana verse de bu sır olarak kalmadı.

3) Kristen Stewart

Stewart ciddi manada sigara bağımlısı ve arka arkaya yaktığı sigaraları çöpe atmıyor, bundan dolayı çoğu zaman iş için çalıştığı yerlerde pislik oluşturduğu için sıkıntı yaşıyor.

4) George Clooney

Cloney tam bir likör aşığı ve servet değerinde olan likörleri evinde saklıyor. Öyle ki bu likörlerden içen olup olmadığını anlamak için şişlere gizli çizgi çekiyormuş.

5) Britney Spears

Aslan yattığı yerden belli olur lafı tamamen Britney Spears için. Spears o kadar pis bir insan ki yatağının altından hamburger, kurabiye gibi yiyecekler çıkabilir, koltuktan iç çamaşırı fırlayabilir hatta tuvalette yemek kutuları dahil dolaşıyormuş evinde.

6) Demi Moore

Demi Moore'un ünlü olduğu bir diğer konu da güzelliğine olan aşıklığı. Binlerce dolar harcagı estetik operasyonlarından, aynaya bakarken ışık düzgün gelmezse asistanlarına ışığı değiştirtecek kadar da takıntılı bir isim.

7) Reese Witherspoon

 3 çocuğu olan ünlü isim titizlik hastası ve evde temizlikçilerden daha fazla çalışıyor.

8) Ryan Gosling

Gögsündeki kıllardan dolayı her hafta sonu ağda acısı çekecek kadar takıntılı bir isim Ryan Gosling.

9) Sandra Bullock

Evinin devamlı gözetlendiğini düşünüp bunu takıntı haline getiren Sandra Bullock her ne kadar doktorları tarafından uyarılsa da huyundan vazgeçmemiş.

10)  Tom Cruise

Tom Cruise ile Katie Holmes evli oldukları sırada yaşadıkları ev kelimenin tam anlamıyla sıkı bir disiplin ve sarsılmaz kurallarla yönetilirmiş. Tıpkı bir otel gibi misafirlerin ve akrabaların eve giriş çıkışları da belirli saatlere bağlanmış, Ayrıca Tom Cruise kelimenin tam anlamıyla temizlik takıntısına sahipmiş. Kendi egzersiz aletlerini eşinin bile kullanmasına izin vermezmiş.


Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.