Ülkemizde de Beklenen Rekor Kırıldı.

Avengers End Game vizyon takvimi belli olduğundan bu yana Marvel hayranları tarafından heyecanla bekleniyor ve deyim...


Ülkemizde de Beklenen Rekor Kırıldı.

Avengers End Game vizyon takvimi belli olduğundan bu yana Marvel hayranları tarafından heyecanla bekleniyor ve filme dair binlerce olasılık sosyal medya ya da forumlarda deyim yerindeyse havalarda uçuşuyordu.

Film 26 Nisan’da vizyona girmeden biletlerinin ön satışa açılacağını duyurduğunda tüm heyecanlı izleyicilerin biletlere akın edeceği neredeyse belliydi. Nitekim tüm dünyada ön satışa açılan Avengers End Game sinema biletleri neredeyse açıldığı gün hızla tüketilerek bir dünya rekoru kırmayı başardı.

Türkiye’nin Amerika’dan bir gün önce yani 25 Mayıs’ta izleyebileceği Avengers End Game dünyada kırdığı rekorda ülkemizde de geride kalmayarak Marvel filmleri arasında ön satışta biletlerini hızla tüketerek Türkiye rekorunu da kırma başarısı gösterdi.

Avengers End Game üyelerinin henüz 14.605.000 olasılıktan hangisi ile bu savaşı kazanabileceğini bilmiyoruz ama dünyada ve ülkemizde izleyici rakamı olarak ciddi bir başka rekor kıracağını şimdiden söylemek mümkün.

Sizde Avengers End Game filmine bilet almak ve size en yakın sinema salonundan bu özel filmi seyretmek için hemen buraya tıklayınız.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
8
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
2
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
1
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
1
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
1
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
1
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.