Terminatör Kara Kader Kasımda seyirci ile buluşacak.

Başrollerinde Arnoul Scwarzenegger ve Linda Himilton oynadığı Terminatör Kara Kader filmi kasımda sinamalarda.


Terminatör Kara Kader Kasımda seyirci ile buluşacak.

Çocukluğumuzun Terminatörü yeni dönem filmleri ile devam ediyor 2019 kasım da Terminatör beyaz perdede seyircisi ile buluşacak. Tim Miller ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmde başrolleri yine Arnoul Scwarzenegger ve Linda Hamilton oynuyor. Serinin 2. Filmi olan Terminatör Mahşer Günü filminde Edward Furlong  bir önceki filmde John Connar’ın çocukluğunu anlattığı filmde Terminatör Kara Kader filminde ise yetişkinlik dönemini anlatacak rolde yine karşımız da olucak.

Linda Himilton “Sarah” rolünde başarılı oyunculuğu ile göz dolduracak. Filmin Konusunu çok kısaca  Terminatör Kara Kader bekleyenlere biraz çıtlatayım. Dani Ramod Gelecekten gelen robotlar tarafından kovalanıp öldürülmeye çalışır. Terminatör yüksek teknolejide hazırlanmış likit robottur. Sarah Connar Dani ye karşı düzenlemek içim ortaya çıkmış ve bu kovalamacanın bitmesi için uğraşmakdatır. Grace Daninin tek koruyucusudur taki Sarah çıktıktan sonra işler değişmiştir.

Linda Himiton 1991 den sonra tekrar terminatör serisi filmlerinden Terminatör Kara Kader yani serinin 6. Filminde oynamaktadır. Hamilton’un canlandırdığı Sarh karakteri Luna'nın akışkan Terminatörü  Davis’in insan olduğunu iddia eden robotu ve Reye ile hedef konumu karakteri ile karşı karşıya gelmesi seyiriciyi heycanlandıracağa benziyor.

İlk yayınlandığı zamandan buyana Terminatör filmi hala en iyi bilim kurgu dalındaki filmler arasında.1 Kasım 2019 Terminatörün Türkiye’de bir hayli fazla olan hayran kitlesi heycanla Terminatörün yayınlanması bekleniyor. Üstün teknoloji ile çekilen film de Terminatör hayranları Arnoul Scwarzenegger ve Linda Himilton u tekrar bir arada beyaz perdede görme heycanı yaşayacaklar. 

Siz de 1 Kasım Terminatör Kara Kader filmine sıra beklemeden bilet almak için https://www.biletinial.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
3
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
3
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
3
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
3
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.