Star Wars:Skywalker'ın Yükselişi

Star Wars Skywalker'ın Yükselişi filminde galaksideki katı kurallar gerginlikğe sebep oluyor.


Star Wars:Skywalker'ın Yükselişi

İlk Star Wars yayınlandığından bu yana tam 40 sene olmuş. Ama hikayesi hala devam ediyor. Bitecek gibi de durmuyor. Her gelen yeni nesil filme ayrı bir konu katıyor. Star Wars filmi artık efsanelemiş, destanlaşmış film yapıtı. Filmin yapımcısı ve yönetmeni George Lucas bu filmi sunduğunda kimse beğenmeyip bu filmi yayınlayamayız demişler. Ama Lucas vazgeçmeyip filmi kendi üzerine alarak yayınlamış ve dünyanın en çok izlenen filmleri arasına girmiş. Oyuncaklarından, kostümlerine Star Wars adına üretilen ürünler her zaman en çok satanlar arasına giriyor yıllardır. Türkiye’de çok büyük kitlesi var Star Wars filminin yeni gelecek Star Wars Skywalker'ın Yükselişi filminde de başarılı olacağı sosyal medya  konuşmalarından belli oluyor.

Biraz Star Wars yani Yıldız Savaşları filmini bilmeyenlere tanıtalım.Star Wars filmlerinin en temel konusu Galakside korunması en önemli şey barış ve adaleti koruma savaşı. Unutlumuş gezegenden de geçiyor film, adı üzerinde Yıldız Savaşları. Film alternatif evrende geçmektedir. Filmin en kötü karakteri Darth Vader, aslında çok iyi bir karakter olan Dart Vader karanlık tarafı seçip kötülüğü tercih ediyor. En iyi Karakter ise Jedi; barış ve adalet için galaksiyi koruyor. Temel silahları ise  ışın kılıcı.

Bir öneceki Yıldız Savaşları Bölüm VIII filminde Kylo Ren, Büyük Lider Snoke'nin öldürmesinin ardından büyük düzenin lideri oluyor. Ama yönetim çok fazla acımasızca ve katı kuralları galaksiye mutsuzluk verir. Luke Skywalker ile güç birleşmesi sonunda Rey kendini tutan bağalardan kurtuluyor.Kylo Ren ve Rey arasındaki savaş gittikçe artar. Kylo Ren gittikçe kötü ve acımasız bir hal alıyor, bu öfkeyi ve savaşı durdurmak isteyen Ren. Gerginliğin arttığı Star Wars Skywalker'ın Yükselişi filmi yine efsaneler arasına kazınacak türden. 19 Aralık 2019 Star Wars Skywalker'ın Yükselişi filmi sinemalarda olucak. Sizde sıra beklemeden Star Wars Skywalker'ın Yükselişi filmine https://www.biletinial.com  dan koltuğunuzu ayırttırabilirsiniz.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.