Şşşşş Bold Pilot Geliyor

Şampiyon filmiyle birlikte hazır mısınız tüm duygularınızı kullanmaya?


Şşşşş Bold Pilot Geliyor

Şampiyon filmiyle birlikte hazır mısınız tüm duygularınızı kullanmaya?

7 Aralık Cuma günü yine birbirinden güzel filmler vizyona giriyor. Ama aralarında öyle bir film var ki; adeta kalbinize oturacak, yüreğinizi sızlatacak kıvamda. Tam olarak size tüm duygularınıza hitap edecek  Şampiyon filmi sinemaseverlerle buluşmak için gün sayıyor.

Özdemir Atman'ın yetiştiricisi olduğu Atman Ekürisi'ne ait ve İngiliz kanı taşıyan Türk yarış atı Bold Pilot’u, konuya  hakim olmasak da bir yerlerden kulağınıza elbette çalınmıştır.

28 Mayıs 1995 tarihinde ilk yarışını Veliefendi'de 900 m. Çim piste çıkan Bold Pilot, Asuvan koşusu olarak düzenlenen bu yarışı Halis Karataş idaresinde birinci olarak tamamlamıştı.

Öyle bir değerliydi ki Bold Pilot sahibi Özdemir Atman’ın gözünde; “Merkez bankasını bana verseniz yine de satmam” demişti verdiği röportajlarda.

 

İstanbul’a jokey olmak için gelen Halis Karataş’ın bu hayalini gerçekleştirme serüveninin yanı sıra Bold Pilot’la tanışması ve Begüm Atman arasındaki efsanevi aşkın hikayesini Şampiyon filminde bulacaksınız.

Geçtiğimiz günlerde 3500 kişiyle birlikte filmin ön gösterimi oldu. Türkiye’de ilk kez bu kadar büyük çaplı bir ön gösterim gerçekleştiğini de söylemeden geçemeyeceğiz.

Farah Zeynep Abdullah, Ekin Koç ve Fikret Kuşkan’ın oyunculuğu ile buluşan film, 7 Aralık Cuma günü vizyonda…

Başlığımızda da yer verdiğimiz gibi, film içinde geçen “Şşşşş Bold Pilot geliyor” repliği de uzun süre aklımızda kalacak gibi gözüküyor.

O zaman nefesleri tutatım ve ŞŞŞŞŞ BOLD PİLOT GELİYOR...

Bold Pilot biletini almak için hemen tıkla! Şampiyon filminin indirimli biletleri biletinial.com' da

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
8
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
4
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
1
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
6
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
1
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.