Sırf Merakımdan Avengers Endgame

Avengers Endgame fantastik filmlere ilgi duyan her yaştan izleyici için 26 Nisan tarihinde vizyona giriyor.


Sırf Merakımdan Avengers Endgame

Avengers Endgame fantastik filmlere ilgi duyan her yaştan izleyici için 26 Nisan tarihinde vizyona giriyor. Bu girişteki fantastik filmlere girişi özellikle Marvel Comics hayranlarına biraz eksik gelecektir ama bu filme sadece Marvel hayranları değil, farklı açılardan meraklarından gelecek seyirciler de olacaktır ki bunlardan biri benim, bu yazı tamamen onlara yönelik yazılmıştır lütfen böyle biline…

Açıkçası film izleme güdüsü ağır basan biriyim ben, geride kalmamak, vizyonda nelerin olduğunu hangi filmlerin beni mutlu edeceğini, nelerin beni şaşırtacağını, güldüreceğini merak edenlerdenim. Hatta teknikler bile ilgimi çekiyor benim, neler değişmiş, neler yenilenmiş çünkü biliyorum beyazperde hızlı büyümenin, bilmediğin duyguları yaşamanın, merakın, aşkın, korkunun, değişimin, hayal dünyamın çok ötesinin heyecanını veriyor ve ben bu yüzden seviyorum filmleri takip etmeyi. Avengers Endgame işte sırf bu sebeplerden çok merak ettiğim bir film. Oyuncularını beyazperdeye çok yakıştırdığım bir film, tek tek saymaya gerek bile duymuyorum, bilmeme ihtimaliniz yok çünkü.

Yönetmen koltuğunda oturan Anthony ve Joe Russo benim için bir Wachowski kardeşler değil tabii ki ama yaptıkları ün ve sağladıkları başarı en azından bir saygıyı hak ediyorlar. Sizden saklayacak halim yok gerçek sebeplerimi o nedenle şimdi rahat rahat yazabilirim ben sırf merakımdan Avengers Endgame filmine gideceğim, çünkü görmezsem çatlarım, çünkü benden daha gençler konuşurken bu filmi bilmezsem sinirden çatlarım. O nedenle Avengers Endgame 26 Nisan’da vizyona girecek ve ben sırf merakımdan o filme gideceğim.

Sizde Avengers Endgame filmine hemen bilet almak için lütfen tıklayınız.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
2
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
1
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
1
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
1
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.