Sinemaseverlere Bir Soygun Yaz Genç!

Bana Bir Soygun Yaz 2 14 Aralık’ta vizyona giren Türk suç-komedi filmi.


Sinemaseverlere Bir Soygun Yaz Genç!

Bana Bir Soygun Yaz 2 14 Aralık’ta vizyona giren Türk suç-komedi filmi. Filmin 2012 yılında çekilen ilk bölümü çok dikkatli seyirciler tarafından bilinir ki yine aynı tarih yani 14 Aralık’ta gösterime girmişti. Hemen belirteyim, ben artık bu konunun takipçisiyim eğer seri 3’lenirse gösterime giriş tarihine çok dikkat edeceğim.

Bir tür Salak ile Avanak filminin suç unsurları ve tehlike ile bezenmiş Türk versiyonu olan filmi ilkinden ayıran en önemli özellik ise Hakan Yılmaz’ın yerine Şafak Sezer’in başrollerden birinde olması.  Yine ilk filmden hatırlayacağınız Çetin Altay ve Umut Oğuz ise yine başları beladan kurtulmayan Çeto ve Sülo rollerindeler.

Bana Bir Soygun Yaz 2’nin konusuna gelince; İki kafadar Çeto ve Sülo yaşadıkları kötü olaylardan uzaklaşmak, yeni bir hayata başlamak için Kıbrıs’a yakın arkadaşları Nasip’in yanına giderek Nasip’in onlara iş ayarladığı otelde çalışmaya başlarlar. Olaylar Nasip’in çalıştıkları otelin sahibesinin kızına aşık olup evlenmek istemesi ve para için Kasap Tercan isimli mafya babasına bulaşması ile içinden çıkılmaz bir hal alarak devam eder. 

Şafak Sezer’in bu kez alıştığımız rolleri dışında oldukça sert ve keskin bir mafya babası rolünde karşımıza çıktığı film, yer yer mimiklerin ağır bastığı ilginç bir film olarak bu hafta izlenecek filmler listesinde yerini aldı.

Tam da yeni yıla girerken fazla düşünmeden, biraz eğlenmek, gülmek ve güçlü isimlerin rol aldığı bu filmi izlemek için lütfen burayı tıklayınız.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
5
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
1
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
1
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.