Sihirli Annem Filmi Beyazperdeye Geliyor Duydunuz mu?

Sihirli Annem Bir'iz filminde çocuklar büyüdü. Betüş ve Sadık büyüyen çocukları ile nasıl maceralar yaşıyacak.


Sihirli Annem Filmi Beyazperdeye Geliyor Duydunuz mu?

Çocukluğumuzdan bu yana en çok sevdiğimiz ve sabırsızlık ile beklediğimiz Sihirli Annem dizisini hatırlamayan yoktur. Tv kanallarında toplam 200 bölümden fazla çekilen ve her yayın günü reytinglerin en başında gelen Sihirli Annem dizisini ne çok severdik. Sihirli periler ve insanların aynı evrende yaşaması sonucu ortaya çıkan komik hikayeler ve her hafta farklı konuları anlatan komedi dolu aile dizisi. İşte bu yazım tam da benim için nostalji dolu bir film anlatımı olacak.

Hatırlamayanlar ve yetişemeyen yeni nesil için sizlere biraz Sihirli Annem dizisinden bahsedeyim. İnsanlar ve Periler aynı evrende buluşur Betüş ve Sadık birbirlerine aşık çok mutlu bir çift. Sadık’ın ikinci evliliği ve ilk evliliğinden bir oğlu bir kızı var Ceren ve Cem adında. Betüş ise bir peri, ailesinin hiç istemediği insan olan biri ile evlilik yapmış. Dudu Betüş’ün annesi; insanları sevmeyen hatta eşi Taci bey de insan ama Taci bey Dudu’yu başka biri ile aldattığı için eşini köpek yapmış bir peri.Oyüzden hiç güvenmiyor insanlara. Kızını damadından ayırmaya çok uğraşıyor. Dudu’nun bir kızı  daha var Eda yani herkesin bildiği çok sevdiğimiz Defne Joy Foster :( Oda ilerleyen zaman da insan ile evlenir ve Toprak adında kızı olur. Ben bu diziyi yıllarca hiç sıkılmadan keyifle izledim. Şimdi bu krakterler den kimileri büyüdü kimileri ise aramızda değil. Ama yeni nesil eski bölümleri o kadar çok izliyormuş ki, en çok izlenen dizler arasına giriyormuş.


Ben çok sevindim tekrar Sihirli Annem dizisi oyuncularını beyazperde de göreceğime. Bence geç bile kaldı sinema uyarlaması. Olsun geç de olsa sonun da filminin vizyona girmesi beni tekrar o yıllarıma götüreceği için çok seviniyorum. Sihirli Annem Bir’iz filmi 10 Ocak 2020 de gösterime gireceği konuşuluyor. Sizde bu filme gişede sıra beklemeden linke tıklayarak https://www.biletinial.com bilet alabilirsiniz.

 

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
11
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
2
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
3
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
1
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
1
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.