Sevilesi Bir Aile Komedisi: “Ailecek Şaşkınız”

Selçuk Aydemir'in yeni filmi “Ailecek Şaşkınız” 2 Mart 2018 tarihinde vizyonda...


Sevilesi Bir Aile Komedisi: “Ailecek Şaşkınız”

Gözde komedi ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrollerini paylaştığı “Ailecek Şaşkınız” adlı film 2 Mart 2018 tarihinde vizyonda...

Komedi türünde yazıp yönettiği filmlere bir yenisini daha ekleyen Selçuk Aydemir, iki yıl aradan sonra yine güldürecek.

Her şeyin şakasının yapılabildiği, ancak esprinin kimseyi incitmeyecek ince bir çizgisi olduğu bilinci ile senaryo yazdığını ifade eden Selçuk Aydemir; 7’den 70’e herkesin sevebileceği bu aile komedisini beyaz perdeye taşıyor.

Babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk görevini devralan Ferhat (Ahmet Kural) ve çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan (Murat Cemcir) başrollerde... Filmlerinde erkek karakterleri öne çıkaran Selçuk Aydemir’in bu filmle öne çıkardığı kadın karakteri Elif; özel eğitimler ve üstün hizmetlerle dolu kariyeri, sert karakteri ve kıvrak zekası ile kendini ortaya koyuyor.

Zengin oğlan, fakir kız aşkının ince bir çizgide verildiği filmde; kadın karakter olarak bol ödüllü isim Saadet Işıl Aksoy’u izleyeceğiz.

Ailecek Şaşkınız filminin biletini almak ve evinize en yakın sinema salonundan alarak sinema keyfine varmak için tıklayın...

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
2
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
1
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
1
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.