Scarlett Johansson'dan Radikal Karar!

Scarlett Johansson yeni filmiyle alakalı beklenmedik bir karara imza attı!


Scarlett Johansson'dan Radikal Karar!

1) Scarlett Johansson yeni filmi yüzünden gündemden düşmüyor.

2) İlk olarak, Rub and Tub filminde trans bir erkeği oynayacağı açıklanan Johansson bu konuyla alakalı çok ciddi tepkiler topladı.

3) Trans erkek Dante Tex Gill’i canlandırmak üzere filmin kadrosuna dahil olan Johansson, LGBT bireylerinden rolle alakalı sosyal medyada deyim yerindeyse linç yedi.

4) LGBT bireyleri sosyal medyadan  Johansson'a sitem dolu bir açıklama yaptı ve Dante Tex Gill rolüne Johansson'ın değil gerçek bir trans bireyin verilmesini dile getirdiler.

5) Sosyal medyadaki tepkiler üzerine Johansson bir açıklamada bulundu.

6) Johansson açıklmasında filmdeki rolünü savundu ve bütün oyuncuların bir trans bireyi canlandırabileceğini belirtip “Bir de Jeffrey Tambor'a, Jared Leto'ya ve Felicity Huffman'a sorun” dedi.

7) Bahsedilen oyuncular da Johansson gibi teklifler almış ve bu rolleri yerine getirmişlerdi.

8) Bu açıklama üzerine artan tepkilere kayıtsız kalamayan Johnsson bir açıklama daha yaptı ve filmden çekilmek zorunda kaldığını açıkladı.

9) Ünlü oyuncu, yeni açıklamasında, “Dante Tex Gill’i canlandırmamla ilgili güncel etik sorular ışığında, projeden saygıyla geri çekilmeye karar verdim” dedi.

10) Ayrıca gelen tepkiler sayesinde trans bireyler hakkında çok fazla şey ögrendiğini belirten Johansson bu konuyla alakalı ilerlemiş olmamıza çok seviniyorum diyerek tartışmaya son verdi.


Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.