Savulun Örümcek Adamlar Geliyor!

Örümcek adam-Örümcek evreninde sinemalarda yaklaşan yeni yılın heyecanına biraz da aksiyon ve keyif katmak için vizyonda


Savulun Örümcek Adamlar Geliyor!

Örümcek Adam-Örümcek Evreninde sinemalarda yaklaşan yeni yılın heyecanına biraz da aksiyon ve keyif katmak için vizyona girdi. Film bu kez alıştığımız örümcek adam şablonlarının dışında animasyon olarak çekildi ama değişmez görev hala dünyayı kötülerin karanlık planlarından kurtarmak.  Örümcek Adam-Örümcek Evreninde yaşadığı şehri ve dünyasını kurtarmak için zorlu bir mücadeleye giren Brooklyn'li genç Miles Morales’in hikayesini anlatıyor. Açılan bir kapı ve çoklu evrenden gelen Peter Parker’ın aralarında olduğu onlarca farklı Spider-man ve 3 boyutlu bir animasyon şöleni dersek filmi de kısaca anlatmış oluruz.

Sadece verdiği görsel heyecan dışında özellikle bu türü seven gençlerin kendi içlerindeki gizli kahramanları keşfetmesine olanak tanıyan ve kötülüğün kötü, iyiliğin iyi çizgilerini çizmelerine yardımcı olan senaryosu ile Örümcek Adam Örümcek Evreninde, çocuğunuz sinemaya gitmek istediğinde önereceğiniz film olabilir.

Vizyona giren filmler arasında 3 boyutlu ve animasyon olması ile diğerlerinden hemen ayrılan Örümcek Adam, Örümcek Evreninde filmine tüm aile gitmeyi düşünmeniz de güzel olabilir çünkü 3 boyutlu bu animasyon filmi her yaştan seyirci için keyifli bir 117 dakika vadediyor.

Örümcek Adam Örümcek Evreninde filmine gişeden ucuza bilet almak için lütfen tıklayınız.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
8
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
3
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
3
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.