Recep İvedik 6 İçin Son Zamanlar

Recep İvedik 6 filmi afrikada da geçiyor. Recep İvedik Afrikada neler yapacak.


Recep İvedik 6 İçin Son Zamanlar

Çekimlerinin Bursa’da gerçekleştiği Recep İvedik filmlerinin devamı olan Recep İvedik 6 filmi için son zamanlar. Karacabey Longoz ormanında gerçekleşen filmin sahneleri teaserlarda izlediğimiz üzere çok başarılı. Bursa’da Longoz Ormanın da öyle bir set kurmuş ki Şahan Gökbakar filmi izleyen herkes çekimlerin Afrika’da çekildiğini düşünecek başarıda. Bugüne kadar yayınlanan tüm Recep İvedik filmlerinde izlenme rekorlarına imza atan Şahan Gökbakar bu filmde yine senenin en çok izlenecek filmleri arasına girecek gibi.

2019'un ilk yarısı gösterimde olacak film Şahan Gökbakar'ın bilet yanında verilen mısır gibi promosyon ürünlerin olmamasını yapımcıya sadece bilet ücretinin kalması için Meclis'den çıkan yasayı bekleyen Gökbakar filminin yayın tarihini  2019 Kasım ayına sarkıttı. Ara ara sosyal medyasında setten görüntüler pahlaşan ünlü komedyen seyiricisini sabırsızlandırıyor.

Recep İvedik 6 da Recep'in bindiği uçak arızalanıyor ve Afrika'da Issız Adaya düşüyor. Bu adada başına gelen olayları konu edinen Recep İvedik 6 filmi bu filmdede seyirciyi gülme krizine sokacağı şimdiden belli oluyor. Recep İvedik serisini 1.sinden bu yana her filmde farklı konu işleyen Şahan Gökbakar bu filmde Afrikalı oyuncular ve hayvanlar ile yaşadığı komedi dolu maceraları ile en iddalı Recep İvedik filmleri arasına girecek gibi.

Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik Recep İvedik 6'yı okadar bekledik ama beklediğimize deyecek kadar başarılı Şahan Gökbakar filmi 8 Kasım'da vizyona giriyor. Bizden söylemesi  Recep İvedik 6 filmi ilk haftalar kapalı gişe yapar, sizde filmi ilk seyredenlerden olmak istiyorsanız https://www.biletinial.com dan sıra beklemeden biletinizi alabilirsiniz.

 

 

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
15
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
11
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
6
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
5
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
1
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
2
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.