Recep İvedik 6 Dağıtım Şirketini Değiştirdi

Recep İvedik karakteriyle Türkiye’nin gönlüne taht kuran Şahan Gökbakar, Recep İvedik izleyicisine müjdeyi verdi.


Recep İvedik 6 Dağıtım Şirketini Değiştirdi

Recep İvedik karakteriyle Türkiye’nin gönlüne taht kuran Şahan Gökbakar, Recep İvedik izleyicisine müjdeyi verdi. Sosyal medya hesabından Recep İvedik 6’nın afişini yayımlayan Gökbakar, dağıtımcı şirketini de değiştirmesi dikkatlerden kaçmadı.

Son zamanlar Türkiye gündemine oturan mısır-bilet tartışmalarından dolayı bir çok film anlaşmaya varılmadan vizyona girmeyeceklerini söylemişti. 8 Kasım’da vizyona girmesi beklenen Recep İvedik 6’da mı? vizyona girmeyecek sorularını birlikte getirdi. Bunların üzerine Biletinial.com ekibi CGV Mars Dağıtım şirketini değiştirdiğini ve UIP ile anlaştığını gözden kaçırmadı.

https://www.uip.com.tr/recep-i%CC%87vedi%CC%87k-6

Bu tartışmaların üzerine Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından yayımladığı afişle adeta vizyona giriyorum dedi. Tartışmaların üzerine Boxoffice’de vizyon tarihi belirsiz olarak güncellenen filmin şuan ise 8 Kasım yazması vizyona gireceğini kesinleştirdi izlemini verdi. Dağıtım şirketini de değiştiren Gökbakar, Recep İvedik 6’yla kendi rekorunu kırabilecek mi? şimdiden merak konusu oldu.

 

 

Türkiye’nin gişe rekortmeni Recep İvedik 6, 8 Kasım'da sinemalarda...

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
15
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
13
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
7
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
10
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
7
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
2
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.