Rafadan Tayfa’nın İkinci Filmi Geliyor

Rafadan Tayfa bu macerasında Göbekli Tepeyi keşfediyor.


Rafadan Tayfa’nın İkinci Filmi Geliyor


Rafadan Tayfa artık çocukların en sevdiği çizgi filmleri arasında. Televizyon yayını o kadar çok sevildi ki sadece tv de kalmasın denildi ve ilk sinema filmi çekildi. Filmin karakterleri tüm çocukların ve ebeveynlerin zihnine kazındı, çünkü izleyici karakterleri çok sevdi.  Bende ufak kızım ile çizgi filmini izlerken karakterlerini ezberledim bile. Hayri’nin oburluğu, Kamil’in Hayri ile sık sık tartışması ama ne kadar tartışsalar da birbirlerini çok severler, Rüstem Abi’den Basri Amca’ya mahallenin tüm bireyleri çocuklara öğretici ve davranış duygularını güçlendirici bir çizgi dizi. E birde filmi yayınlanınca daha bir keyifli oldu.

İlk sinema filmi geçen sene yayınlanan Rafadan Tayfa Dehliz Macerası bir inşaat firması mahalledeki evleri inceler ve evlerin yıkılacağına dair söylentiler dolaşır. Bu olay karşısında şaşıran  mahalleli ve Rafadan Tayfa ekibi Kuşcu Babanın tarihi bilgileri ile mahallenin altından dehliz geçtiğini öğrenirler, dehlizi keşfedip mahalleyi kurtarma çabaları ile dolu çok keyifli bir filmdi.

Şimdi ikinci filmde yani Rafadan Tayfa Göbekli Tepe filmi yönetmeni İsmail Fidan filmin çekimleri için Göbekli Tepeye gitmiş anlatılacak filmi yerinde gezmiş. Göbekli Tepeyi hem tüm izleyiciye hem de tüm Dünyaya tanıtmak istiyorlar. Filmde Göbekli Tepe’ki gizemler izleyici çok şaşırtacak ve bizim Rafadan Tayfa ekibi yine  izleyenlere bilmediğimiz gerçekleri öğretecek. 26 Aralık günü beyazperdeye yayınlanacak olan Rafadan Tayfa Göbekli Tepe filmine sıra beklemeden bilet almak isterseniz linke https://www.biletinial.com tıklayabilirsiniz.  

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
10
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
6
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
3
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
3
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.