Psikolojik Gerilim Filmi Sevenlere Zerk

Zerk, bu hafta vizyona giren ve 3 harflilerden uzak psikolojik gerilim türü ile karşımıza çıkan filmlerden en yenisi.


Psikolojik Gerilim Filmi Sevenlere Zerk

Zerk, bu hafta vizyona giren ve 3 harflilerden, ruhlardan uzak Türk sinemasında psikolojik gerilim türü ile karşımıza çıkan filmlerden en yenisi.

Çocuğu ölen bir Fatma hemşirenin ölü çocuğunu mezardan çıkararak onla yaşadığı dönemi ve intihara sürüklenişini yıllar sonra genç bir adam kabuslar olarak yaşamaya başlar. Gördüğü kabuslardan kurtulmanın yolunu arayan adam, en sonunda yaşanan olayları araştırmaya ve kendisi ile olan ilgisini bulmaya karar verir.

Konusunu 1986 yılında ülkemizde yaşanan gerçek bir olaydan alarak yola çıkan Zerk, daha çekimlere başlandığı günden itibaren basından da büyük ilgi gördü. Türk sineması için oldukça yeni ve farklı bir konu ile karşımıza çıkan Zerk, ayrıca konunun işlenişi ile de seyircisini korku filmi tadında bir gerilime davet ediyor.

110 dakikalık film yeni bir film arayanlara, farklı bir Türk sineması örneği isteyenlere sinema salonlarında gerilim dolu anlar yaşatacak gibi görünüyor. Battal Kasapbaşoğlu tarafından yazılan ve yönetilen Zerk özellikle seyirciye tahmin ettiklerinin dışında gelişmeler ve sonuçlarla gerilm öğelerini yaşatıyor. Havaların iyice soğuduğu bugünlerde sıcak sinema salonlarında farklı ve gerilim yüklü film izlemek isteyenler için oldukça güzel bir seçenek.

Zerk filmini gişeden ucuza ve evinize en yakın sinema salonundan izlemek için lütfen burayı tıklayınız.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
2
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
1
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
1
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.