Netflix Görüntü Kalitesini Güncelleme Kararı Aldı!

Netflix her geçen gün kendini geliştiriyor!


Netflix Görüntü Kalitesini Güncelleme Kararı Aldı!

1) Netflix özellikle 2013 yılından beri kendini sık sık güncelliyor.

2) Ülkemize geldiği günden beri sık sık gündem olan Netflix, yeni bir güncellemesi ile görüntü kalitesinde yeni bir dönem başlatacak.

3) Hali hazırda Dolby Atmos, 4K ve HDR gibi gelişmiş sistemler kullanan platform, "Ayarlanmış Netflix Modu" ile yeni bir gelişmiş sisteme daha merhaba dedi.

4) Ayarlanmış Netflix modu ile beraber izlediğimiz film ve diziler bundan sonra post prodüksiyon kalitesinde olacak.

5) Sony görüntü ve resim uzmanlarının Netflix renk uzmanlarıyla birlikte geliştirdikleri Ayarlanmış Netflix Modu şuan sadece belirli televizyonlarda çalışıyor.

6) Zamanla gelişecek olan sistemle beraber Netflix kullanıcıları tek bir menü ayarıyla, pembe dizi efekti olmadan, dizileri, filmleri ve belgeselleri gerçek renkler, belirgin dinamik kontrastlar ve akıcı görüntülerle izleyebilecek.

7) Netflix Cihaz Ortaklıkları Ekosistem sorumlu başkan yardımcısı Scott Mirer tarafından tanıtılan sistem oldukça övüldü.

8) Yeni sistemi anlatan Scott "Rengin, parlaklığın ve sesin de öykünün birer parçası olduğunu unutmamak gerek. Dünya genelindeki üyelerimizin bu müthiş deneyimi yaşamaları ve Ayarlanmış Netflix Modu sayesinde Netflix’teki yapımları stüdyo kalitesinde görüntülerle izlemeleri için sabırsızlanıyoruz” diye konuştu.


Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.