Müziği Duyan Tüm Deliler Neversea’de Dans Ederken…

Neversea Festivali 4 Temmuz’da Romanya’nın Köstence şehrinde müziği duymak, hissetmek, eğlenmek isteyen herkese...


Müziği Duyan Tüm Deliler Neversea’de Dans Ederken…

Neversea festivali 4 Temmuz’da Romanya’nın Köstence şehrinde müziği duymak, hissetmek, eğlenmek isteyen herkese bu yıl 3. kez kapılarını açıyor.  “Müziği duymayanlar dans edenlerin deli olduğunu düşünür” diyen  Madame De Stael’in yüzyıllar önce söylediği bu sözü değiştirerek müziği duyabilen tüm delileri bitmeyen partilerle dans edecekleri bir hayal alemine davet eden festivalde bu sene, dünyanın her yerinden pop, elektronik müzik ve akıl almaz gösteri şovlarıyla birlikte çok özel gruplar ve dj’ler sahne alıyor.

Köstence şehrinin muhteşem plajı Neversea Beach'de 4 Temmuz'da start alacak olan Neversea Festivali, 7 Temmuz'da son bulacak. 

Festivale katılan isimlere şöyle bir göz atmak ve bu festivale dair heyecanınızı biraz yükseltmek isterseniz diye isimleri kısaca tanıtmak istiyoruz.

Grammy adayı olmuş Hollandalı DJ ve prodüktör Afrojack Amerikalı rapçi G-Eazy ile sahneyi paylaşacak, bizim deyimimizle Bang Bang Jessie J 

Belçikalı DJ ve plak yapımcısı  Lost Frequencies dersek karşıdan  “Are You With Me” diye bağıracakmışsınız gibi duruyor.
Peki ya 2014 yılında Dj Mag'te 10. sırada yer alan Amerikalı elektro house müzisyeni, yapımcı ve Dim Mak Records kurucusu Steve Aoki Neversea plajında denizi kumlara daha yakınlaştıracak desek.Hot Creations ile teknoyu daha sıcak ve daha melankolik hale getiren  Jamie Jones ve Carmine Conte ve Matteo Milleri'den oluşan  Tale Of Us yine Neversea sahnesinde yer alan dünyaca ünlü Dj’ler arasında olacaklar.

Aynı zamanda Ram Records’un kurucu ortağı da olan ve 2011 yılında Drum&BassArena tarafından yılın en iyi DJ ödülünü alan Andy C. Fransa’dan dünyaya açılan en iyi trip-hop grupları arasında gösterilen Chinese Man
Dünya turnesi yapan Dj’lerden Flux Pavilion ve İngiliz’lerin dünyaya tanıttığı davul ve bas grubu Rudimental, ayrıca Sub Focus DJ Set & Id ve Wilkinson DJ Set & Mc Ad-Apt ‘ın dahil olduğu bir festival bu yıl Neversea Plajı’ndan müziği dünyaya duyuracak.

Bu 4 günlük müzik ve dans maratonu ayrıca özel sahne şovları, gösterilerle daha da renkli hale getirilmişken, 4 Temmuz’da tüm müzik seven deliler Köstence Neversea Plajı’nda dans ederken siz nerede olacaksınız?

Neversea Festivalinde yerinizi almak ve bu inanılmaz eğlenceye dahil olmak için lütfen buraya tıklayınız.

 


 

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.