Mendilleri Hazırlayın 7. Koğuştaki Mucize Fİlmi Geliyor

Kızını çok seven babanın adalet arayışını anlatan film.


Mendilleri Hazırlayın 7. Koğuştaki Mucize Fİlmi Geliyor


Son dönemin en başarılı oyuncularından olan Aras Bulut İynemli’nin başrolünde oynadığı 7. Koğuştaki Mucize filmi son dönemlerin en başarılı dram filmleri arasına gireceği belli oluyor. Film ile ilgili çok fazla bilgi verilmiyor basına ama biz pes etmedik filmi araştırdık size filmin konusundan biraz bilgi vereceğiz.


7. Koğuştaki Mucize filminin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin film çekimlerini Muğla’da gerçekleştirdi. Hafızalarımıza kazınacak türden Baba ve Kız hikayesini konu ediniyor film. Kızını çok seven babanın adalet arayışını anlatıyor. 7 yaşındaki kızı ile aynı zekaya sahip babanın hikayesi tüylerimizi ürpertecek kadar duygu dolu.

Aras Bulut’un kızını canlandıran küçük oyuncu Nisa Sofiya Aksongur’un oyunculuğu ile izleyici kendine hayran bırakacak. Aynı zamanda filmde Celile Toyon ve İlker Aksum gibi usta oyuncularda yer almaktadır. 11 Ekim 2019’da 7. Koğuştaki Mucize filmi sinema sevenler ile buluşacak. Sizde akıllara kazınacak film için biletlerinizi https://www.biletinial.com dan ayırtabilirsiniz.

 

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
37
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
6
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
1
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
9
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
1
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
3
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.