Malefiz 2 Kötülüğün Kraliçesi Angalia ile Yeniden Geliyor

Malefizin büyüttüğü kızı Auronun prens Phillip ile evlenmek istemesi sonucu çıkan insanlar ve periler çatışması.


Malefiz 2 Kötülüğün Kraliçesi Angalia ile Yeniden Geliyor

Walt Disney'den yine mükemmel bir flm geliyor hazır olun. Başrollerinde Angalina Jolie, Elle Fanning ve Michelle Pfeiffer oynadığı 2019'un en çok beklene filmleri arasına girdi bile. Malefiz Kötülüğün Gücü benim gibi fantastik film severleri sabırsızlandırıyor. Malefiz'in ilk filminde Angalina Jolie nin oyunculuğu bir kez daha seyirciyi büyüledi.İlk filmde masalsı şölen gibi uyarlanan filmde kötülüğün karşılıksız kalmadığını anlatmıştı. Malefiz'in izleyici gözü ile baktığımızda, kötü olmayı istemeyen bir karakter. Filmde karakterin sevilmesi de sevgi ve kötülüğün arasında çelişki yaşayan Malefizin sevgi duygularını olduğu ama intikamın onu kötülüklere sürüklediğini görüyoruz.

Malefiz nasıl kötü olmuş sorularını duyar gibiyim. Küçük bir peri kızı olan Malefiz; Steffan adında bir insan ile tanışır. Yıllar sonra arkadaşlıkları aşka dönüşür.( Bu arada periler ve insanlar birbirlerinden nefret ediyorlar) Fakat insanların kralı Malefizin öldürülmesini ister ve aşık olduğu adam Steffan sevdiği kadın Malefize ihanet eder ve böylece Malefiz öfkesi ve hırsı ile kötülüğü tercih eder.Aslında burada işlenen diğer bir konu ise Malefiz'in isteyerek kötülüğü seçmemesi kendisine  sevdiği adam tarafından yapılan kötülük onun  intikam duygularını güçlendirir. Uyuyan prensin tam tersi düşünülmüş bu filmde; tabi sürekli masal anlatımlı filmlerde iyiliğin ve neşenin ağır bastığı için böyle bir filmin ters köşe yapması seyirciyi heycanlandırıyor.

Gelelim Malefiz Kötülüğün Gücü filmine; ilk filmde Malefiz aşık olduğu Kral Steffen'ın kızı Auro'yu ailesinin yanından kaçırıp kendi büyütüyor. Büyüttüğü kız Auro evlilik çağına geliyor ve prens Phillip'den evlilik teklifi alması beklenmedik savaşların çıkmasına sebeb olur. Malefiz çok sevdiği Auro'nun evliliğine izin vermez ve büyük öfkelerin patlamaları artar. Ama bu savaşı kazanan gerçek ailenin periler mi yoksa insanlar mı Auro bu duyguyu öğrenecek. Çok değil 18 Ekim'de bu şahane göreli olan filmin içindeymiş gibi izleyecek olduğumuzdan eminim. Sayılı gün çabuk geçer diyorum ve 18 Ekim tarihini iple çekmeye baladı Malefiz Kötülüğün Gücü filmini. Sizde sıra beklemeden tek tıkla bu harika filme bilet almak için şuraya da link bırakıyorum. https://www.biletinial.com

 

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
4
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
1
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
1
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.