Mahsun Kırmızıgül'ün Yeni Filmi Mucize 2'nin Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Mahsun Kırmızı Gül'ün yeni filmi heyecan yarattı!


Mahsun Kırmızıgül'ün Yeni Filmi Mucize 2'nin Vizyon Tarihi Belli Oldu!

1) ‘Beyaz Melek’, ‘Güneşi Gördüm’, ‘New York’ta Beş Minare’ ve ‘Mucize’ filmleriyle sinemada iz bırakan yapımcı Muhsin Kırmızıgül, 2015 yılında çektiği Mucize filminin devamı hakkında herkesi heyecanlandırdı.

2) Mahsun Kırmızıgül, yeni filminin devamı olan Mucize 2 için vizyon tarihini Instagram üzerinden paylaştı!

3) Paylaştığı gönderide yeni filminin afişini yayınlayan Kırmızıgül vizyon tarihini 1 Mart olarak açıkladı ve filmin Türkiye ile beraber tüm Türki Cumhuriyetlerde de aynı anda gösterime gireceğini yazdı.
MUCİZE 2 GELİYOR! Sinemaseverlerin beğenisini kazanan Mucize filminin devamı geliyor. Mucize 2; Avrupa, Türki Cumhuriyetler ve Türkiye’de 1 Mart 2019’da aynı gün vizyona girecek.

4) Serinin ilk filmi olan Mucize, çok beğenilmişti ve 3 milyon 582 bin 552 kişi tarafından izlenmiş ve o yılın en çok izlenen ikinci filmi olmuştu.

5) Serinin devamının geleceği uzun zamandır tartışılırken hazırlıkların bittiği ve Eylül ayında Urla'da filmin çekimlerine başlanacağı belirtildi.

6) Mucize 2, devam filmi olsa da çok farklı bir proje izleyeceğimiz kesin. Hikayesi, dokusu, atmosferi ve oyuncularıyla yepyeni bir iş olarak gelen Mucize 2, özellikle oyuncu kadrosuna ilk filmde olmayan star isimleri de katarak beklentileri yükseltiyor.

7) Mahsun Kırmızıgül, serinin devam filmi üzerinde uzun zamandır çalışıyor ve birçok dizi oyunculuğu, yönetmenlik ve yeniden sahneye çıkması için astronomik rakamları geri çeviriyordu.

8) Ayrıca gelen bilgiler arasında Kırmızıgül'ün ilk filmdeki kadroyu korumak istediği de belirtiliyor.

9) Bu isimler arasında Talat Bulut da bulunuyor.

10) Talat Bulut, oynadığı Yasak Aşk dizisinde asistanını taciz ettiği iddiası ile gündeme gelmişti ve mahkemesi halen sürüyor. Çoğu yapımcı Talat Bulut'un üstünü bir süre çizse de Mahsun Kırmızıgül kadroda Bulut'a yer verdi.


Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
5
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
1
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
1
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
1
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
1
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
2
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.