Kenan Doğulu Harbiye'de Bir İlke İmza Attı!

Kenan Doğulu uzun bir aranın ardından Harbiye'de sevenleri ile buluştu.


Kenan Doğulu Harbiye'de Bir İlke İmza Attı!

1) Kenan Doğulu 13 ay sonra yeniden Harbiye'de sevenleriyle buluştu.

2) Ünlü sanatçıyı İstikbal Harbiye Açıkhava Konserleri kapsamında tam 5 bin kişi dinlemeye geldi.

3) Bir çok ilkin yaşandığı konserde, Doğulu'nun Harbiye'de geçmişte yaşadığı kazaların tekrar yaşanmaması için bir çok önlem alındı.

4) 13 ay önce Harbiye'de konser sırasında 2 metrelik boşluğa düşen Doğulu, bu konser öncesi tüm boşlukları kapattırarak ciddi önlemler aldı.

5) Her konserinde konuklarına sürprizler yaşatan Doğulu, sahnesinde yine bir çok sürprize sahipti.

6) Türkiye’de ilk kez bir konserde uygulanan, show direktörlüğü Uğurhan Akdeniz tarafından yapılan kinetik ışık ve lazer şovu; renk efektleri ve ışık oyunlarıyla adeta görsel bir şölene dönüştü.

7) Kenan Doğulu, Merve Kırşan stil danışmanlığında konserde desen tasarımı ve elişçiliği Tuba Albustan tarafından yapılan Merve Kırşan tasarımı iki ceket giydi.

8) Seyircinin çoşkusu ve tüm hazırlıkların mükemmel bir şekilde ilerlemesiyle beraber Kenan Doğulu seyircilere seslendikten sonra konserine yeni albümüyle başladı.

9)  Doğulu, konsere Issız Ada şarkısı ile başladı. ‘Bugün kurtlarımızı fena halde dökeceğiz. En yeni şarkılar ve sevdiğiniz birçok şarkımı vaktimiz yettiğince birlikte söyleyeceğiz. 2 saat boyunca hayattan kopmaya ve deli gibi dans etmeye hazır mısın İstanbul’ diyerek tüm Harbiye’yi dansa çağırdı.10) Konserde 30’u aşkın şarkı seslendiren Doğulu’yu dinlemeye gelenler arasında İrem Sak, Beyza Şekerci – Engin Hepileri, Nilgün Belgün, Duygu – Uğurhan Akdeniz, Buse Varol, Tuvana Türkay gibi isimler yer aldı.


Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.