Karlar Ülkesi 2 Filmine Sayılı Günler

Elsa, Anna, Olaf' un maceralerı 2. filmde de devam ediyor.


Karlar Ülkesi 2 Filmine Sayılı Günler

Anna ve Elsa iki güzel kız kardeşleri tanımayan yoktur; yani benim gibi Anna ve Elsa hayranı çocuğunuz var ise bilmemeniz mümkün değildir. Açıkcası ben de çocuklar gibi bu iki kardeşin hayranıyım. Karlar Kraliçesi ilk filmi gösterme girdiğinde tüm dünyayı kasıp kavurmuştu. Çocuklar için bir çok animasyon filmi yayınlanıyor fakat Frozen bir başka geldi izleyiciye. Karakterlerin samimi davranışları, saç ve elbise tasarımları adeta tüm izleyiciyi büyüledi. Kızımla beraber Frozen hayranı olarak evde filmin şarkılarını söyleyip dansını da yapıyoruz.

Filmin konusu kar ve buza çevrilmiş ülkede geçtiği için fragmanı bile izleyenler görsel başarıdan dolayı soğukluğu hemen hissettiler. 

Frozen 2 filminin yayınlanan teaserlarından yola çıkarsak görsel efekt olarak ilk filme göre çok daha gelişmiş bir film olduğu izlenimi edindim. İlk filmde Elsa, büyülü gücünü keşfediyor bu güç ile mücadele etmeyi başarıyor. Elsa’nın kardeşi Anna'yı kurtarmak için sevgisini göstermesi tüm buz şehrin eriyip sevginin tüm kötülükleri bitirmesi de filmin en başarılı sahneleri arasında alıyordu. İlk filmde izleyicilerin merakı Elsa’nın sihirli güçleri nerden geldiğine dairdi. Yönetmen de bu sorulara kulak vermiş olacak ki, ikinci film de Elsa’nın sihirli güçlerinin nerden geldiğini öğrenmek için Elsa, Anna ve arkadaşları bu sorunun cevabını aramak için macera dolu bir yola çıkıyorlar. 

Karlar Ülkesi filminin en sevilen karakteri olan Olaf sakarlıkları ve şirinlikleri ile kendine ilk filmden ciddi bir hayran kitlesi yarattı. Karlar Ülkesi 2 filminde yönetmen yine bizim şirin kardan adamımıza yer vermiş ve aynı sakarlıkları yapmaya 2, filmde de devam ediyor. İlk filmde ki karakterler ikinci  filmde de ayrılmadan devam ediyor. Karlar Ülkesinde ki zorlu maceraları aşmak için yine birbirine destek oluyorlar. Filmden  şimdiye kadar 2 teaser yayınlandı.   

İlk filme göre Elsa ve Anna karakterleri daha fazla sahnede bir arada göreceğiz ve böyle olunca da Elsa ve  Anna hayranları için film daha da cazip bir hale geliyor.  Son yılların en iyi animasyon yönetmenleri olan Jennifer Lee ve Chris Buck Karlar Ülkesi 2 filminin çok beğenileceğini sahne geçişlerinin ve görsel efektlerin çok başırılı aynı zamanda sürükleyici bir maceranın bizi beklediğini duyurdu. Film 20 Kasım da vizyona giriyor Frozen 2 hayranları için çok başarılı ve macera dolu film geliyor. Şimdiden kasım için gün saymaya başladık bile.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
19
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
8
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
7
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
11
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
14
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
15
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.