Karlar Kraliçesi seriyi 4'ledi.

Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna 22 Şubat’ta vizyona giren ve acaba hangi filme gidelim diye düşünen tüm aile...


Karlar Kraliçesi seriyi  4'ledi.

Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna 22 Şubat’ta vizyona giren ve acaba hangi filme gidelim diye düşünen tüm aile bireyleri için ideal bir seçenek olarak karşımızda yükseliyor.

Karlar Kraliçesi 2012 yılında Danimarkalı yazar Hans Christian Andersen'in en bilinen masallarından The Snow Queen'den esinlenerek, bir de Rus yapımı animasyon film olarak vizyona girdiğinde, adı üzerinde hem Karlar Kraliçesi hem soğuk ülke yazarı ve daha soğuk ülke yapımı deyip biraz soğuk bakmıştım ne yalan söyleyeyim.  Arkadaşlarımın çocuklarının olması ve bu çocukların izleyecekleri filmlerin listesinde Karlar Kraliçesi’nin yer almasından kaynaklı en kısık sesle bile yapsak dahi “hanım hanım sinemadayız başka konuşacak yer mi bulamadınız?” şikayetlerinden korkarak en azından işaretlerle anlaşır çıkışta kahve içeriz modunda 3 hanım ve yanlarında 4 çocuk girdik biz ilk filme.

Bana o kadar soğuk gelen, arkadaş hatırına çiğ tavuk yemek yerine bari çocuk filmi izlerim ne yapalım dediğim o film bize, 90 dakika o kadar sıcacık ve keyifli bir animasyon atmosferi yarattı ki; Çocuklar kocaman oldu ama Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna’nın vizyona gireceğini duyan 3 arkadaş çocuklarsız filme gitmenin planlamasını yaptık bile.

Sinemanın en keyifli gelen büyülerinden biridir ummadık filmlerin sizi izleyici olarak koltuklarınıza mıhlaması. Yapımcısına, oyuncusuna bazen türüne bakmadan bir sebepten filme girersiniz ve şaşırırsınız, eğlenir, hüzünlenir, heyecanlanır filmden mutlu olarak çıkarsınız. Karlar Kraliçesi serisi de işte öyle filmlerden biri. Tüm aile, çocukları bahane ederek rahatlıkla gideceğiniz bu animasyon türü film, içinde barındırdığı, gizem, macera, sihir inanmak ve vazgeçmemek üzerine herkese keyifli zaman geçirtmek için vizyonda sizi bekliyor. Şimdiden iyi seyirler diliyoruz.

Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna filmine hemen bilet almak için lütfen burayı tıklayınız.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.