Karakomik Filmler İki Arada ve Kaçamak

Karakomik Filmler 2.Cem Yılmaz'ın iki arada ve kaçamak filmi izleyici ile buluşmaya gün sayıyor.


Karakomik Filmler İki Arada ve Kaçamak

Gözümüzü kulağımızı açtık, yılın en çok beklenen filmi Karakomik Filmleri gelsin diye bekliyoruz. Dev kadro ile çekilen filmde Zafer Algöz, Ozan Güven, Cemre Ebbüzziya, Cem Davran, Necip Memili ve Özkan Uğur gibi usta oyuncular yer alıyor.

Siz düşünün böyle güçlü oyuncular ile çekilen filmin başarısını. Karakomik Filmlerin yapımcılığını NuLook ve Cmylmz Fikirsanat’ın üstlendiği filmde 2 seans 4 aradan oluşan filmin her bir arası 60 dakikada izleteceğiniz iki farklı filmi bir seansta yayınlanacak ve yine Cem Yılmaz bir ilke imza atıcak Karakomikler Filmi 18 Ekim 2019 tarihinde vizyona girecek.

Serinin ilk 60 dk’lık filmi Karakomik Filmler “Kaçamak”. Bodrum ve istanbul’da çekimleri gerçekleşen “Kaçamak” filmi 4 kafadarın çıktıkları detoks tatilinde başlarına gelen komik olayları anlatıyor. Cem Yılmaz, Zafer Algöz , Necip Memili ve Özkan Uğur gibi ünlü oyumcular başrolde oynuyor. 2. yarıda izlenecek diğer film ise “2 Arada” filminde ise tüm hikaye araba vapurunda geçiyor. Cem Yılmaz Ayzek” adlı çaycıyı oynuyor. Bu filmde yine muhteşem kadro Zafer Algöz, Ozan Güven, Cemre Ebbüzziya, Cem Davran gibi usta oyuncular filmde oynuyorlar. “Ayzek” karakterinin bu filmde dişleri dikkat çekiyor. Aslında dram, acı ve komedinin işlendiği harika bir film geliyor.

Karakomik Filmler setinden ara ara fotoğraflar paylaşıldıkça merak daha da artmaya başladı. Aynı zamanda filmin en şirin oyuncusu “Mithril” filmin göz bebeği haline gelen “Jack Russell” cinsi köpek settekilere eğlenceli zaman geçirtirken, disiplini ile de kendine hayran bıraktırdı.

Cem Yılmaz 2 Arada’nın “Gayrettepe” adlı arabalı feribotta çekimleri yapıldı. Daha çok filmde izleyenleri güldürürken ağlatacak ve duygulandırıcak sahnelerin olduğu bir filmle karşılacağız. Bu filmde Cem Yılmazın ekibine yeni yüzlerde katılınca filmde şahane sahneler çıkıyor. Artık sabırsızlıkla beklediğimiz Karakomik Filmler için sezonun en iddalı  filmleri ve  en çok gişe yapacağı filmi olacağı şimdiden belli oluyor. O zaman bize de 18 Ekim 2019 tarihinde Karakomikler Filmi biletlerimizi almamız düşüyor. :)

Sıra beklemeden sinema biletini almanın en kolay yolu biletinial.com' dan geçtiğini tekrardan belirtmek istedim. (: 

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
7
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
4
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
4
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
1
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.