Jumanji Oyunu Devam Ediyor

Jumanji 4 arkadaşın avatarlaşması sonucu kaldıkları Jumanji dünyasındaki tehlikeyi anlatıyor.


Jumanji Oyunu Devam Ediyor


Vahşi Ormanın devam halkası olan film, özel güçleri olan 4 arkadaşın avatara dönüşmesi sonucu mahsur kaldıkları Jumanji dünyasında ki tehlikeli mücadeleyi anlatıyor. Jumanji Vahşi Orman filminde 3d sahne seyirciyi filmin içine çekti. Aslında Jumanji filmini sevenler ikiye ayırıldı filmin eski versiyonlarını arayanlar ve yeni çekimleri beğenenler olarak. Ama yeni nesil Vahşi Orman filmini çok sevmiş 3d sahneler etkilemişti. Film eleştirilerine şöyle bir göz atınca gördüğüm filmle ilgili güzel yorumlar; belli ki yönetmende gelen olumlu eleştirilere, filmi güzel bulanlara filmin devam halkasını yani ikinci filmi çekme kararı almış.

Dwayne Johnson'ın yine başrolünde oynadığı filmde aynı zamanda çok sevilen komedyen Karen Gillan da yer alıyor. Jake Kasdan'ın yönettiği film; 90 Milyon Dolarlık bütçe ile çekilen filme beklenen ilgi gösterildi 900 milyon dolarlık hasılat edildi. Valla dudak uçuklatan rakamlar yönetme Jake Kasdan'ı tekrar daha iyisini başarabilmek adına kolları sıvayarak yönetmen koltuğuna oturttu. Jumanji Next Level filmi daha büyük başarı ile izleyeci karşısına çıkacak. Bu kadar iddalı olan filmde benim de beklentim çok yüksek.

10 Ocak 2020' de yayınlanacak filmin beyaz perdeye yansımasına bir hayli zaman var. Ama Jumanji hayranları o kadar fazla ki film yayına girmeden kendi aralarında yorumlar yaparak yeni film eleştirilerine başlamışlar bile. Sıra beklemeden Jumanji Next Level filmine bilet almak için hemen link bırakıyorum https://www.biletinial.com 

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.