John Wick Üçlemesi…

John Wick 3: Parabellum için Keanu Reeves hayranlarını bir görebilir miyiz?


John Wick Üçlemesi…

John Wick 3: Parabellum için Keanu Reeves hayranlarını bir görebilir miyiz? Hayır film yine Türkiye’de özel olarak her yerden önce 16 Mayıs’ta vizyona giriyor o bakımdan küçük bir yoklama fena olmaz diye düşündük. Kendi halinde, fazla sessiz (ki bence Keanu Reeves senaryolarını kesinlikle kendisine ne kadar az konuşma yazıldıysa onları seçerek değerlendiriyor) gizli suikastçı birliğinin bir üyesi olarak çıktığı John Wick serüveninde hatırlarsanız  2 filmin sonunda birlikten atılarak ve ölüsüne 14 milyon $ değer biçilerek virgül koymuştu. Hayranları ve artı ben ne zaman çıkacak, vizyona ne zaman girecek, çıkmadı mı, daha çok var mı gibi arka koltukta aileyi hep aynı soru ile sabır testine sokan çocuklar gibi davranmış olsak da bu hakikaten vizyona giren aksiyon filmleri arasında John Wick’in başka yeri olmasından kaynaklanıyor.

Bir kere Keanu Reeves faktörü var, sessiz ve derinden rolleri seven ve bir o kadar da hangi türü denerse denesin aslında kişisel olarak benim en çok macera-aksiyon filmlerine yakıştırdığım ( nasıl başlarsan öyle gider derler, Hız Tuzağı unutulmasın lütfen) bu başrol faktörü bu heyecanı körükleyen ana etken. John Wick karakter olarak da güzel bir karakter ayrıca. Suikaslı pardon suikastçı olarak vicdan sahibi, prensipli bir adam portresi çiziyor. En güzelini en sona sakladım, yahu bir suikastçi olarak da öyle uzaktan sniper işinden çok adam olay mahalinde birebir katliamı seviyor. Vurdusu, kırdısı, döktüsü, kötü adam temizlemesi bol film.

John Wick 3 Parabellum birçok aksiyon filmini bu sene de vizyonda geride bırakarak oldukça yoğun ilgi alacak ki bunu şimdiden erken gösterime alınması ile belli etti.

Bu kez ödüllü bir av haline gelen ve örgütünden yardım, destek almadan hayatta kalma mücadelesi verecek olan John Wick için biz aksiyon filmi severler hazırız. Aaa unutmadan bu son filmde Keanu Reeves’e Halle Barry ve Angelica Hudson’da eşlik ediyor, hadi buyurun. Tadından yenmez listesinde giderek ve merakla üst sıralara çıkması için bir başka önemli sebep daha.

Kısaca arka koltuktan sabır deneyen çocuklara eş ekip kesinlikle 16 Mayıs bizim ve John Wick 3 Parabellum’un tarihi olacak.

Sizde hemen John Wick 3: Parabellum filmine biletinizi almak için burayı tıklayınız.

Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
2
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
2
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
1
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.