İstifanın Eşiğinden Dönen 10 Ünlü Hollywood Oyuncusu!

Film setlerinde zora gelemeyip son anda ikna edilen 10 ünlü!


İstifanın Eşiğinden Dönen 10 Ünlü Hollywood Oyuncusu!

1) Michalle Rodriguez

Hızlı ve Öfkeli’nin güzel oyuncusu Rodriguez, senaryoda kendine fazla yer bulamadığı için istifa etmek isterken yönetmen rolünü değiştirdi ve istifa etmekten vazgeçip yeni senaryoda Mia'ya aşık oldu. 

2) İan Mckellen

Mckellen hepimizin yakından tanıdığı bir isim. Çoğu filmin kilit adamı olan Mckellen, greenbox yani animasyonlar için  kullanılan yeşil perdeyi kullanmaktan nefret etmişti. En son rol aldığı Hobbit filmlerinde o kadar bunaldı ki filme bir süre ara verildi hatta daha sonraları filmi bırakma kararı alan Mckellen cefakar yönetmen tarafından vazgeçirildi.

3) Brad Pitt

Brad Pitt Hollywood oyuncularının en naziklerinden diyebiliriz. Öyle ki Vampirle Görüşme filmi çekilirken ruhsal olarak bunaldığını ve filmi bıraktığını açıkladı ancak daha sonra ortaya çıkan sözleşmede, "Rolü terketme bedeli 40 milyon dolar" maddesi yüzünden rolüne geri dönmek zorunda kadlı.

4) Faye Dunaway

Chinatown filmi çekilirken yönetmenle arası bozuk olan Dunaway, bir sahne çekimi sırasında tuvalete gitmek istedi ancak yönetmen tarafından izin alamadı. Sahne çekimlerinin de uzaması üzerine bulduğu bir fincana tuvaletini yapan Dunaway fincanı yönetmenin üstüne fırlattı.

5) Gene Hackman

Hackmen Oscar ödülü kazandığı film olan The French Connection çekimleri sırasında istifanın eşiğinden döndüğünü Oscar ödülünü alırken açıkladı. Öyle ki yönetmenin bazı sahneleri beğenmeyip 20-30 defa çekmesi üzerine sinirlenen Hackman'ı rol arkadaşları sakinleştirmiş.

6) John Cena

Yükseklik korkusu bulunan Cena’nın, 12 Rounds filmindeki rölünde boşluktan atlaması ve ipe tutunarak kurtulması gerekiyordu. Cena'nın şansından mıdır bilinmez, Cena'ya benzer dublör bulunamayınca rol üstüne kaldı. Bu sahneyi çekemeyeceğini belirten Cena'yı cefakar yönetmen ikna ederek sahne çekimlerini tamamladı.

7) Mike Myers

Myers biraz nazlı oyunculardan. Wayne's World filminde "Bohemian Rhapsody" şarkısının kullanılmasını istedi ancak müzik telifi pahalı olduğu için teklifi kabul görmedi. Bunun üzerine Myers, istediği şarkının kullanılmaması halinde istifa edeceğini söyledi ve istediği şarkıyı kullandırttı.

8) Al Pacino

Yapımcılar Baba serisi film çekimlerinde Al Pacino'nun oynamaması için ısrar etseler de yönetmen Al Pacino'nun oynamasını istiyordu. Yönertmenin sözünden çıkamayan yapımcılar bu sefer de Al Pacino'ya istifa etmesi için baskı uyguladılar ancak Al Pacino yönetmenin yardımları sayesinde direndi ve istifa  etmedi.

9) Lauren Cohan

Walking Dead çekimleri sırasında arkadaşını ameliyat etmek istemeyen ünlü yıldız, yönetmeni sahne için vazgeçirememesi üzerine istifa etmek istedi ancak yapımcıların ısrarı üzerine rölünü istemeyerek de olsa yerine getirdi.


Bu içeriğe tepkiniz?

Kalplere Boğuldum Kalplere Boğuldum
0
Kalplere Boğuldum
Gül Gül Öldüm Gül Gül Öldüm
0
Gül Gül Öldüm
Biraz Düşünceli Biraz Düşünceli
0
Biraz Düşünceli
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Sinirliyim Sinirliyim
0
Sinirliyim
Katılmadım Katılmadım
0
Katılmadım

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapınız.